FOTO: Kjo është 45-vjeçarja që ka vrarë 3 të moshuar në Greqi

22 Nëntor 2022, 12:08Kronika TEMA

FOTO: Kjo është 45-vjeçarja që ka vrarë 3 të

Mediet greke kanë publikuar foton e 45-vjeçares që mbyti dje me jastëk të moshuarën për të cilën kujdesej sigurisht kundrejt një pagese.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ishullin e Rodos në Greqi. Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

Por nuk mbaron me kaq, 45-vjeçarja ka rrëqfyer në polici se ka vraraë dhe dy të moshuar tjerë, ndësra shokoi duke thënë se ka tentuar të mbysë djalin e saj kur ai ishte vetëm 1 vjeç.

Për këtë arsye, 45-vjeçarja ka qenë shtruar në të kaluarën në një spital psikiatrik.

 

 

2 Komente

 1. V
  VG

  Me siguri ne Greqi do thone eshte Shqiptare...Klishete i kane gati.

  1. j
   janullatos arxidoglyftis

   bythqire islamiste-orthodhokse

   Lini një Përgjigje