Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij. Ja për çfarë akuzohet

20 Nëntor 2023, 20:21Kronika TEMA

Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish-zyrtari i lartë i policise, Erzen Breçani.

Sipas News24, në pranga ka përfunduar edhe djali i tij i madh. Ai akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Operacioni i policisë është zhvilluar pasditen e sotme (20 nëntor) me urdhër të Prokurorisë së Posaçme, ku janë lëshuar 11 urdhër arreste.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

43 Komente

 1. Y
  Ylli

  Qijani kurvat malokeve te mutit....kalbini ne burg dhe sekuestrojini pasurinece vena me vjedhje dhe vrasje

  1. R
   Rafmete Alibeghani

   I duhet Erzen Breçani në burg Sali Berishes, për të ruajtur vetë Saliun, dhëndërrushin Jamarber dhe djalin Shkelzenin se mos i përdhunojmë.

   1. m
    malokeria = qeneria

    Me sa duket SPAK po kthehet ne SPAÇ (te Burrelit)

   2. k
    k

    Malokët në Tiranë, tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

    1. k
     k

     Malokët te shpallen non grata dhe armiqtë e betuar te kombit shqiptar.

    2. T
     T

     Bravo Ed rama myti kta kriminel te sales se kan vra njerez ne emer te tij .

     1. J
      Juristi

      Po sikur Rama nuk e komando dot Spak -un drejtësia e pavarur nga politika thotë Rama

      1. v
       vezhguesi

       Juristi i plepave:Prisni se nuk keni pa gjo akoma ka thon i modhi zot!Nje nga nje do shkoni nga keni dale.

       1. J
        Juristi

        Ca me pa mer loqe a doli dhenderri sot kto jane barcalete bëjnë show

     2. P
      Profesor Gjebrea dhe mekaniku Hason.

      Hajde me bereqet, dhe n koke te Brrishes. Po Agron Kuliçit kur do i vije radha? Tropoja, hambar malokesh maskarenj.

      1. b
       bumci aldo

       Bravo kaloni dhe nga agron kuliqi deri ne shdukjen e plot te kesaj bande kriminale te instaluar nga lideri hamasit salih bin ladn,bravo

       1. m
        malltezi

        Te qelbet ne burg se bashku me djalin ky eksperti i krimit, djali tij i mori jeten ne goce te re, keta bandit duhet te eleminohen se bashku me prisin e tyre salih terroristin

        1. a
         arben

         Strofka e krimineleve në sherbim të Sali Berishes ka filluar të shkaterohet por fundit i saj do vije kur prangat e drejtesise do vihen në duart e lyera me gjak të Agron Kulicit organizatorit dhe drejtusit të kesaj bande kriminale.

         1. T
          Tropoja

          Po ate pis in lumneshin kapeni. dhe qijani kurven

          1. S
           Shkërdheni

           Keni harruar djalin tjetër të erzen halesë që i këputi këmbën me aksident një gruaje tek ish porcelani.

           1. l
            llazi usa

            Po Agron Kulishin kur do e beni kurban

            1. T
             Tirona

             Ky Brecani ashtu si Berisha jane me plote gojen kriminele sepse kane orientuar edhe femijet e tyre në veprimtari kriminale

             1. N
              Noshi

              Nipi i Berishes eshte. Has nip, jo nip lagjje. Kush ka qene ne Veri e kupton lidhjen.

             2. J
              Jimi

              Po Sali Lushen bashke me te birin, ate fytyresalduarin e harruat ?

              1. T
               Tironci

               Avash o shok,me radhe se ska vend per te gjithe njëherësh.hahaha

              2. J
               Juristi

               Nga 11 persona vetëm brecanit dhe të birit i është publikuar emri??

               1. T
                Tahir Gashi

                Shume keq! Nese fiton Daktorri zgjedhjet e ardhshme, Ke te vejme minister Kulture?!?! Erzen Breçani ishte I duhuri, ndjese paste!

                1. S
                 Shoku zenit prej firze

                 Sali lushajn dhe agron kuliqin i dua ne burgim te perjetshem Keta duhet eleminuar si e keqja me e madhe e shqipetareve

                 1. Z
                  Zaza

                  Plehra brecani vjen era kerme rradha i vjen koliqit dhe grupi shurupi viva la vita bello Nipi liries evis martini grup kriminal

                  1. A
                   Aleks Xinxa

                   Tani po qe do bej gol Shqiperia ne pjese te dyte, iku tersi.

                   1. s
                    shqip

                    Pas 90 Tirana u mbush me plera. Këta bënë atë që e kthyen kryeqytetin në një hale të madhe. Tani le të hanë atë që kanë bërë gjithë këto vite.

                    1. T
                     Titvasil shkollëshumi

                     Harruat Sali Lushën.

                     1. B
                      Berti

                      Po Fevziu qe e kishte te preferuarin e tij ne Opinion ?

                      1. A
                       Asd

                       Shume mire prokuroria dhe policia. Ky vend eshte mbytur nga krimi dhe kriminelet me pushtet. Pastrimi duhet te jete i thelle dhe i shpejte.

                       1. T
                        Tropoja

                        Karin do u hani malokeve,byth pambuke haha

                        1. N
                         Niku

                         Juve ja hani vete njeri-tjetrit, s'ngelet gje per ne te tjeret. Historikisht, jo vetem tani me Salen. Trimat e malesise jane vrare me tradheti nga njerezit e tyre, qe nga Bajram Curri, Idriz Seferi, etj. Hap ndonje liber e lexo historine dhe do shikosh.

                        2. P
                         Patrioti Kosoves

                         Shkerdhejini salehet, shpellaret, gomart, zenet, kulickat, serbpickat, kapini per xhelesh. Tradhetaret e kombit shqiptar. Aleatet e Milloshevicit, Greqise, Fred Bejlerit, vrasesit e Gerdecit, bythlepiresi i shokut Enver dhe shokut Hysni. Fytyre mushka Si pidh fytyre kurve.

                         1. K
                          Katani

                          Nuk shkulet Sali oktapodi pa keputur nje nga nje tentakulat e tij.

                          1. G
                           Grupi qiftelia

                           Te mos harrojme qe breçani ishte nje nga te 51 te trajnuarit pertej Atlantikut!

                           1. A
                            Aksodent

                            I biri i ketij e la sakat gocen e botes dhe e shpetoi qeveria socialiste me Edi Ramen ne krye

                            1. G
                             Goni

                             Sa gjynah, tani ky Bercani nuk do na japi me mend ne emisjonet televizive se si duhet me u ndertue shteti. Bravo spak, pune e paster profesionale.

                             1. P
                              Piro

                              Keta jane ca morra qe do ua shtyp koken drejtesia. Jemi shtet brenda shtetit, thonin me mburrje tropojanet. Po vjen fundi i shtetit te tyre primitiv te ngritur nga berisha. Tani do paguajne gjithe prapsite qe kane bere.

                              1. R
                               Rrobi

                               Bravo ne burg gjithe llumi. Kur do u vije radha rames dhe veliajt i qr.

                               1. w
                                www.travelas.com

                                Maloket e Sali Hales. Cuni I Erzenit ka mor per gru motren e bolit(Ervis Mates). Edhe done te bini ne pushtet keto lloj pushtash. Merrini pasurine !!!!

                                1. 3
                                 3D

                                 Me këta njerëz as që ka pasë mundësi të fuksionon jeta normale e qytetarëve këta jo se kanë pengu por kanë stimulu krimin që nga,zyrat e shtetit e deri te zyrat e ambasadave nëpër botë

                                 1. L
                                  Lul brava

                                  Sali. po të vjen ngordhja

                                  1. R
                                   Rrofte populli shqiptar.

                                   Ate qe kane vjedhur e ngrene erdhi koha t'a vjellin. Kriminelet ne litar, Shqiperia e shqiptareve, jo e krimineleve dhe dhe hajduteve.

                                   1. D
                                    D

                                    Ky dhe shume si ky ishin mbeshtetja e kriminelit Sali Berisha ne 21 Janarit 2011.

                                    Lini një Përgjigje