Përgjimet: Një ish-miss ka pasur lidhje me Ervin Matën! Përveç Elvana Gjatës, edhe shumë vajza të showbizzit në përgjimet e “Sky”

27 Nëntor 2023, 17:21Kronika TEMA

Përgjimet: Një ish-miss ka pasur lidhje me Ervin Matën!

Pas rrëfimeve të bashkëpunëtorëve të drejtësisë janë zbardhur disa ngjarje kriminale.

"SKY" dhe "Encro Chat" kanë identifikuar disa grupe kriminale, duke arrestuar disa persona, ku të përfshirë janë edhe zyrtarë të policisë.

Policia ka arrestuar një oficer policie, një zyrtare të kufirit, ish-nëndrejtorin e policisë Tiranë, Erzen Breçanin dhe disa persona të tjerë, që janë shpallur në kërkim të cilët akuzohen edhe për grup kriminal.

Pas përgjimit që i janë vënë në dispozicion SPAK-ut, kanë dalë në dritë edhe emra të disa vajzave të botës së "showbiz-it", mes tyre edhe këngëtarja Elvana Gjata.

Përveç ish-partneres së Matës, këngëtares Elvana Gjata, ka edhe personazhe të tjera. Një ish-miss që mendohet se ka pasur një lidhje me Ervin Matën dhe persona të tjerë nga bota e krimit.

Moderatore emisionesh, kryesisht të botës së "showbiz-it" dhe disa personazhe të tjera, janë të përfshira në këto ngjarje madje edhe kanë lidhje dashurie me ta, shkruan cna.

Këto të dhëna janë duke u hetuar nga SPAK, për të kuptuar rolin e vërtetë të këtyre vajzave. Kanë qenë thjesht në lidhje intime apo dhe kanë pasur ndonjë rol në pastrim parash, investime apo aktivitete për të cilat mund të jenë shfrytëzuar paratë e ardhura nga trafiku i drogës?

SPAK njoftoi se kishte filluar hetimin pasuror ndaj Elvana Gjatës, por tashmë duket se lista nuk ka vetëm një emër, por përfshihen dhe disa vajza të tjer. Kryesisht miss-e, drejtuese emisionesh "show" dhe vajza të botës së spektaklit.

23 Komente

 1. q
  qim pek kurva i hasit

  Te gjitha kurvat e ekraneve kane kaluar nen bolet e ketyre bandave, na jepni listen nese nuk eshte e gjate

  1. D
   DMK

   Merren me kurvat e tv por nderkohe PPP koncesionet korruptive bejne namin

   1. T
    Tamam

    Tamam e the DMK

    1. q
     qim pyka i hasit

     DKM mos na dil nga tema sot per kurvat neser me ty si kurve qe flet ne emer te berishes

    2. p
     pilo Lala

     Po gruaja e Bes Sallakut Ilir Metes eshte ne liste

     1. G
      Gishtua

      Ush Pilo Ush dhe jepe betimin se nuk do pushosh kurre te demaskosh Berishen dhe shpuren e tij deri sa te keshe frymen pavaresisht se nuk te lexojne

    3. Q
     Qytetari i Thjeshtë

     Kryesisht kurva i themi ne andej nga anët tona. Vërini mo emrin që ka, ish-miss thotë ky!

     1. l
      lani

      me te hyp ky sikur me te hyp majmuni

      1. H
       Hahah pse nuk dhet kjo ?

       Gjitha Trafikantet Europane e kishin Praktike te tyre , futjen e Femrave Model pra VIP-e ne Trafikme Drogash Armesh e gjithfar Roleve Korieresh te Mafies . Pra "Mafiozet Shqiptare" (nqs do t'i quanm keshtu ) jane nj Kopjo e veprimtarise se Mafies Europiane , nga te cilet mesuan gjithcka e moren Leksionet e para pas hapjes se Babilonise Demokratike , gjate epokes se Shpellarit Primitive ,i cili si nj Cop Funderne Njerezore qe ishte , e shndroj Shqiperine ne nji Han me disa Porta ku hynte e dilte , cdo lloj Trafikanti ,Mafozi , Pedofili ,e Ndryresire te huaj ,te cilet i dhane Leksionet e para Llumit qe rrethonte shpellarin , se si behet paraka e shpejte e cila filloj nga Rrembi i femrave ,nga kjirjimi i Zyrave te Biresimit (qe asnj br kurve sot nuk flet ) qe zhduku disa Femije ,kryeoshte Femra Shqiptare drejt Pedofileve te Botes se Perverseve te uritur sdomos ne France u derguan shume femra shkodrane ,qe perdoreshn nga Pleqt Franceze si robna seksi .pastaj rrembimet me arme te femrave shqptare ne shtepa e rruhe e shkolla i njohin sot te gjithe ,etj etj etj .Pra Media . ajo pro Shqiptare ka shume per ti plasur surratit Drejtueseve te Shtett Shqptare qe kan lejuar me dijenine e tyre nji Gjencid Shteterore ndaj vet popullit te tij . ky eshte sb

       1. s
        sapa

        Po u kenaqka Spaku duke ju rruajtur mikun!Tjeter gje nuk i mbetet!

        1. .
         .

         Ore lerini komnetet kot me kot. Per te share dine te gjithe. Kush ka emra ti nxjerri ketu se shyqyr qe kemi Temen qe nuk na censuron. Nje ish miss psh eshte Irsa Demneri qe doli edhe me foto ulur te preri i bolit. E martuar me nipin e Sales.

         1. P
          Populli

          Miss dhe kengetare. Shoqeria e kurvave ka mbytur ekranet me parate e droges. Rinia fryn syte si idiota dhe apatike, duke fajesuar gjithmone te tjeret dhe jo veten e tyre, qe nuk organizojne do asnje demostrate per gjerat qe kane vlere ne nje shoqeri normale. Vk.

          1. t
           tipidhecufo

           Cilat para ne qarkullim jane pare droge dhe cilat nuk jane? Se ai robi kur ble apartamentin apo djathin ja jep paret dikujt. E ai ndertuesi apo djathshitesi ja kalon puntorit apo furnitorit dhe parja zbardhet.

          2. X
           Xha Braho

           ORE, LERINI MISS-et, POR MERUNI ME “PESHKAQENET” PO PATET B….TH.

           1. E
            Eno

            Femrat e tv jane pa karakter , mjafton te ket lek , le te jet dhe majmun , turp

            1. Z
             Zaza

             Po nusja e nipit saliut Iris demneri shkone edhe me ervisin dhe breqanin Pune qe dihen po crendesi kane kurvat e saliut

             1. d
              dsa

              Bota e show karit, prostituta “moderne “

              1. P
               Populli

               Ore keta te SPAK bejne hetime apo llogje Nga dalin gjithe keto informacione Apo mbarojne pune te SPAK dhe pastsj fillojne i flasin me te gjithe ato qe kane bere ne pune. Smbeti njeri pa i dale emri Ketu te ne po dolen inicialet do fillojne te flitet per 100 veta

               1. K
                Koketa

                Si nuk keni turp vetem shani nuk keni pune tjetër ju o dreqer

                1. Q
                 Qytetari Shqptare

                 e eee Koketa . Pse shahen Kurvat e Prostituta VIP-a ? Kta s'jane trime si ty Koketa ,qe s'ke frik nga Shembull qe i jepin rinse kto Banda Shkerdhatsh ,krminelesh e Prostitutash VIP dhe i shajne si Modeli me Negativ i Shoqerise ,duke ju trembur Modelit te Prostitutes VIP dhe Krmneleve surrat qen rrugesh . S'jan te gjthe Trima si Ju qe s'ju tremb bora s'ju tremb as shiu _jen rrac e fort plehraxhiu

                2. K
                 Koketa

                 Vetëm te shani dini

                 1. B
                  Bobi

                  Vajhallit te jesh drejtor tek 225 dhe te kesh gjysmat e te burgosurave ish mise ose prezantuese dhe moderatore tv, sdi ku ta futesh me pare dhe sa do nderosh ne dite. Rrogen viagra do e besh

                  Lini një Përgjigje