Shpërthim me tritol në Tiranë, detajet e para

28 Nëntor 2023, 09:25Kronika TEMA

Shpërthim me tritol në Tiranë, detajet e para

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Tiranë.

Mësohet se lënda plasëse është vendosur në ambientet e jashtme të një lokali në rrugën “Sali Butka”. Lokali rezulton në pronësi të një 40-vjeçari, i identifikuar me inicialet Armand Xhaferraj.

Po ashtu mësohet se si pasojë e shpërthimit, ka pasur vetëm dëme materiale, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 28.11.2023, rreth orës 05:00, është marrë njoftim se në rrugën “Sali Butka”, në ambientet e jashtme të një lokali në përdorim nga shtetasi A. Xh., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer lëndë plasëse, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale”, njofton policia.2 Komente

 1. g
  gaz

  ... me inicialet Armand Xhaferraj! S'qenkeni zgjuar akoma nga gjumi.

  1. m
   mesiguri kan dor Terroristet e Janulles_ Bejleri

   eshte e qellimeshme ne dten e Flamurit ,qe gjapri janullatos te ket aktivizuar Terroristet Kamilkace filo grek . __________________Nuk eshte Rastesi qe peerasti ymer baze ,nuk ben anji Urim dites se Flamurit per diten e Pamvaresise . Ptuuuuuuuuuuuu ta shkedhefte Afrika ate surrat prej Bythe Pederasti ,kur sta shkerdhejne faren e te hudhin nga Rogneri poshte Sot madje putane Antishqiptare

   Lini një Përgjigje