Vis Martinaj i fiksuar pas vajzave seksi, del fotoja e pa publikuar më parë tek klubi +18 në Gjermani

29 Shtator 2022, 10:39Kronika TEMA

Vis Martinaj i fiksuar pas vajzave seksi, del fotoja e pa publikuar më

I shumëkërkuari i drejtësisë, Ervis Martinaj, i njohur ndryshe dhe si “mbreti i lojërave të fatit”, prej më shumë se një muaji është bërë kryefjalë e medieve pas zhdukjes në mënyrë misterioze.

Është marrë peng dhe është vrarë apo ka bërë një zhdukje të inskenuar? Përgjigjen e kësaj pyetje Policia nuk e ka dhënë ende, teksa pretendon se do flasë vetëm kur të ketë prova dhe fakte.

Ai njihej dhe për shoqërinë me vajzat seksi të showbizit, ku vetëm dy ditë para se të zhdukej, u filmua nga kamerat e sigurisë së kaloi natën me një miss në një hotel të njohur në qytetin e Durrësit.

Së fundmi, në media është publikuar një foto e vjetër e Ervis Martinaj, ku thuhet se ai është në klubin e njohur +18 në Dusseldorf të Gjermanisë, i quajtur “FKK- und Saunaclub Oceans”.

Ky i fundit, përveç se një “club” nate është dhe një shtëpi publikë mjaft e njohur në Gjermani, që vizitohet nga biznesmenë në këmbim të kënaqësive seksuale.

“FKK- und Saunaclub Oceans” i hapi dyert për herë të parë më 5 Nëntor 2014, teks pretendon se aty ka mbi 200 prostituta. 

Duhet theksuar se prostitutat aty janë të vetëpunësuara dhe ofrojnë shërbimet e tyre për llogari të tyre dhe çmimi i hyrjes në “FKK- und Saunaclub Oceans” nuk përfshin asnjë shërbim për to.

Në foton e publikuar për herë të parë, Ervis Martinaj shfaqet me një golf të zi, ku siç duket ka shkuar në sezon vjeshte.

Në foto-galerinë e mëposhtme, mund të shihni foton e Ervis Martinajt dhe pamjeve të vajzave seksi në “FKK- und Saunaclub Oceans”.

 

19 Komente

 1. N
  Nafija

  E keni ne Dubai...

  1. K
   Komentues

   Hajde nivel lajmi hajde…. Paraja dhe degradimi shpirtëror pothuajse gjithnjë bashkëshoqëruese

   1. J
    Jeton

    Tema eshte degjeneruar, gazete bjeri-me-dore tashme.

   2. P
    Pyetje nga nje femer

    Pyetje per meshkujt? Pse ekziston deshira per te shkuar ne ambjente te tilla kur ke nje partnere? A tregon qe partnerja nuk permbush ato cfare ti do, apo qe nuk ke terheqje seksuale ndaj partneres me. A e do me gruarn/ te dashuren qe ke ne krah pasi ke shkuar ne nje ambjent te tille.

    1. P
     Pergjigje nga nje mashkull

     Normal qe e do eshte thjesht nje fantazi ti po paguan i sherbim extra

     1. A
      AAB

      Lum si ajo qe do marre per burre nje kurvar si ty

      1. M
       Mendoj

       Te te nxihet jeta dhe te ndihesh kot. Kam pershtypjen tipat e tille me mire trajtojne dashnoret sesa gruan.

       1. m
        mimi

        Me mire te jesh rehat dhe vetem se me plehra si keta.

     2. A
      Akademik Fuga

      Pyetje nga nje femer , ta them une pse! Ne rastin e tipave si ky me lart shkojne per tu dukur, i pershtaten mentalitetit te gangsterit qe ben jete luksi me femra , makina te shtrenjta , droge , pushime luksoze etj. Ne rastin e meshkujve te zakonshem kam pershtypjen se shkojne ne ambjente te tilla per te realizuar fantazi te cilat me grate apo te dashurat e tyre nuk mund ti bijne per shkak te kufizimeve morale qe nje marredhenie e regullt imonon. Pra keqkpimet e supozura qe mund te vine nqs njeri prej partnereve do i kerkonte tjetrit realizimin e nje fantazie pertej sjelljeve seksuale te zakonshme. Shkuarja ne nje ambjent te tille per nje mashkull nuk eshte aspak shenje se ai nuk e do ose nuk e pelqen partneren e vet. Ndersa ne rastin e femres nuk jam i sigurte per ndjenjat e saj karshi partnerit nqs shkon ne ambjente te tilla e pashoqeruar prej tij. Me pak fjale egziston nje shprehje popullore qe tregon se si duhet te sillet nje femer! " Duhet te jete nje fisnike dhe e moralshme me sjelljen e saj ne publik dhe kurvice ne shtrat me partnerin e vet!" Besoj fjalen " kuvice" e kupton se me cfare konotacioni jo negativ shprehja popullore e perdor. Kete mendoj une.

     3. C
      Ceni

      Tema shkruan perdie per kete tipin. Dhe shoqeria nuk ka halle te tjera, vec lexo e komento kete tipin. Problem vari lesht.

      1. K
       Kim Yong

       Tani qe e morem vesh ku paska shkuar ky, do rrijme te qete. Edhe lufta ne Ukraine mund te pushoje...Rrofsh TEMA qe ia hoqe merakun miletit...se prandaj po ngriheshin dhe cmimet. Ja, shihni neser, cmimi bukes do ulet me 20% etj, etj..Aferim!

       1. S
        Saleh

        Ia keni qr faqes. Te arrish deri te komentet do dy dite

        1. g
         gruaja e gel’bazes mesimore e rinise

         O tema,jeni fiks paçavure »gazete » e degjeneruar si gruaja e gel’bazes qe eshte shkerdhyer me shume se kto kurvat e semaforeve

         1. k
          kurvat

          gazeta tema po behet gazeta kurvash e prostitutash. nderrojani titullin veniani gazeta "karmina" ose "sonila", "grida" etj. ndaje gazeten nga keto kurva se na shpife

          1. B
           Beni

           Po motra e Visit sa te madh e ka qef hajdarin e di tema se do keni shume lexues po e gjetet.

           1. V
            Vis bobi qe i ka shkerdhyer motrat ben fisqirit

            Te paska shkerdhyer motrat Visi me duket,ndoshta dhe mamane apo vajzen 16 vjeçare,gjithsesi ju ka qire mbare dhe mbrapsht qe nga jugu deri ne durres

            1. b
             bigkok

             kurse ti ja merr ngoje me qejff

           2. B
            Bobi

            O tema po bolle me kete Martinin. Ishte nje njeri qe i kishte lyer duarte me gjake si te jetzhdukur vet dhe si ta ken zhdukur nuk po na intereson dhe aqe shum.

            1. Q
             Qinami

             Habha ha ha po kush nga keta karat nuk i ka fiksim femrat sidomos kur ke lek. Tigri qinte me shume se gjysma kabinetit

             Lini një Përgjigje