“10 mijë euro për një puthje”, moderatorja shqiptare sfidon fansat, por ka një kusht

16 Shtator 2023, 12:00Lifestyle TEMA

“10 mijë euro për një puthje”, moderatorja shqiptare

Moderatorja shqiptare, Megi Pojani ka sfiduar fansat e saj në Instagram me një pyetje me spec.

Ashtu si çdo njeri, edhe modelja seksi ka momente kur nuk është në 100%-shin e saj teksa një herpes i ka dalë në buzë.

Si një njeri pa komplekse, Megi nuk ngurron ta postojë në InstaStory-n e saj duke pyetur edhe fansat e saj nëse do ta puthnin për 10 mijë euro në këtë gjendje.

"A do ta puthje këtë herpes për 10,000€?"- ka shkruar moderatorja përmbi fotot e postuara.

 

16 Komente

 1. k
  ka edhe meshkuj qe jane Tolerante

  psh do t'i afroja ksaj etj VIP si kjo qe, per 1000 €uro (t'mi paguanin mua dhe un do t'ja dhuroja fukarenjve ne ate vend ) t'ma puthnin koken e te gjatit ,natyrishte qe nqs kan nji deshmi Shendesie te Gojes nga X Doktor

  1. P
   Popull

   Aq sa lepin ti moj e shkrete mire qe s'te del ndonje kancer.

   1. s
    salehu imeris

    per ymeris bozos do bojshim ulje 100 € me na mor ne goj

    1. E
     Endri

     Femra parazite e kesaj bote. Dine vetem te zhvishen dhe duan leke qyl.Nderkohe qe duan dhe barazi gjinore.

     1. M
      Mirmroma

      Saktë, kurvat sheshit.

      1. L
       Labi qe per zgjuaresi nuk ja ha qeni shkopin

       Shko ore rrot kari se ty ajo nuk ta jep kurre per faktin e thjeshte se je nje ordiner dhe dukesh nga menyra qe shkruan.Kjo eshte nje super femer e paarritshme per tipa si ty dhe ti shkruan duke ofenduar

      2. T
       Tironci

       Brravo jep 10 mij euro me u puth , ishalla po i del njeri.

       1. M
        Mirel

        Hajde bejme nje “69” bashke e i ndajme parate pergjysme.

        1. a
         aleks

         nuk e kuptoj nga dolen gjith keto kurva dhe putana ,nga nje vend kaq i vogel si shqiperia, a kane prinder keto karaputana, nuk u vjen pak zorr nga njerezit ketyre te degjeneruarve. por fajin kryesor e kane mediat dhe tv qe u japin kaq rendesi ketyre paraziteve qe perveç se te zhvishen ,nuk dine te bejne gje tjeter ne jete.

         1. ?
          ????????????????????????

          TU THITH KARE BUCA

          1. G
           Gomari

           Buzet e gomarit jane me te shijshme

           1. K
            Kurva

            Po pranove publikisht se ta ka bo mutin Arabi ne goje, une do te jap 10 mije euro dhe do ta puth atë buze

            1. U
             Unè

             Edhe ti kurve dashke buze me mut arabi?!

            2. P
             Pet.

             Kjo ndodh , kur te kruhet buza dhe ke thonjt e medhenj. Imagjino se cfare i ka bere b....s

             1. P
              Poshte maskarenjte

              Kështu ndodh kur mban kastravecat në gojë...herpes pas herpesi te del sipas llojit të kastravecit. Nuk e di për sa euro e merr kastravecin.

              1. G
               Gogoli

               10k sikur janë karamele. Ka yje që shkojnë me 100 euro e jo këto lyrashet buzë koperton.

               Lini një Përgjigje