FOTO/ Dua Lipës i vjedhin rrjetet sociale? Poston numrin e telefonit dhe ja çfarë shkruan

7 Dhjetor 2023, 13:40Lifestyle TEMA

FOTO/ Dua Lipës i vjedhin rrjetet sociale? Poston numrin e telefonit dhe ja

Këngëtares Dua Lipa duket se i kanë vjedhur aksesin në rrjetet sociale, pak çaste më parë.

Dua, e cila ka vetëm pak ditë që është raportuar se u nda nga i dashuri Romain Gavras, ka bërë një postim të çuditshëm në rrjetin social “X”, i njohur më parë si Twitter.


Teksa ka hedhur një “screenshoot” të numrit të telefonit që besohet të jetë i saj, këngëtarja shkruan “Text me” dhe me një emoji të puthjes.

E ndërsa shumë mendojnë se mund të bëhet fjalë për hackim, disa prej fansave që kanë tentuar ta kontaktojnë në numrin që kanë zbuluar se në fakt bëhet fjalë për një komunitet të krijuar nga Dua Lipa në aplikacionin “WhatsApp”.


“WhatsApp Communities” është një risi e aplikacionit të chat-it ku shumë artista të famshëm komunikojnë direkt me fansat e tyre.

 

6 Komente

 1. N
  NIKOLIN KURTI , TIRANA - ALBANIA .

  YUO ARE THE BEST DUA , ALL THE BEST FROM ME ,

  1. N
   Ndimo njerezimin se do ishe me me fame..

   Do te ishte me " Engjellore " nese do te ndimonte te varferit kudo ne Bote ...se sa te harxhoje kohen me Fansat e saje per klikime..apo per famen qe ka ta ngreje akoma ne Qiell.

   1. N
    Ndimo njerezimin se do ishe me me fame..

    Do te ishte me " Engjellore " nese do te ndimonte te varferit kudo ne Bote ...se sa te harxhoje kohen me Fansat e saje per klikime..apo per famen qe ka ta ngreje akoma ne Qiell.

    1. s
     saljani i grides

     Dua sa ke ti cicat une kam bolet keshtu kse bej dicka me ta ose mos i ekspozo

     1. T
      Tironci

      Fola une me kete numer dhe me doli nje kompani qe shiste dysheke :)

      1. M
       Mira

       Kjo eshte si mashkull e shemtut nuk me pelqen

       Lini një Përgjigje