VIDEO/ "Do t’i pres gishtat" - Plas sherri për një djalë mes dy vajzave në Top Channel

23 Mars 2023, 09:53Lifestyle TEMA

VIDEO/ "Do t’i pres gishtat" - Plas sherri për një

Emisioni ‘Përputhen’ në Top Channel, ku vajzat dhe djemtë shkojnë të gjejnë të dashur, ka qenë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të dhunës dhe konfrontimeve fizike që ndodhin mes djemve apo edhe vajzave. 

Një e tillë ka ndodhur edhe dje, gjatë takimit të një çifti.

Nuk është hera e parë që shihen të tilla skena në “Përputhen”, madje edhe më të rënda, por AMA me sa duket fle në atë orë dhe nuk sheh gjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

31 Komente

 1. S
  Shqiptari Guximtar

  ????????????okkkk sherr karabaxhellash qe ju pelqen hajdareve te albanistanit

  1. a
   astriti

   Ky emision dhe big brother jane emisione te bera ne bordello.Keto emisione nxisin imoralitetin tek rinia. Pa frike mund ti quash pjesmarresit si plehrat e shoqerise dhe fatkeqesisht keto plehra jane shtuar shume. Dhe drejtuesit e emisioneve pa frike mund ti quash si tutore bordellosh.

   1. Z
    Zagali

    Dy emisione qe nuk shihen dot me sy, big bradher dhe perputhen. Marin pjese vajzat dhe djemet me te degjeneruar te kombir tone.

   2. t
    top qenefi

    top qenefi eshte bere si Jerry Springer show,kush e ka pare e di.Edhe ketu jane mbledh degjenerata qe nga grida me karminen e karian coni e lloj lloj maskarenjsh qe po ja heqin trurin popullit sidomos rinise

    1. T
     Tironsi

     Emision me kurva dhe rrugace ashtu si di te beje vetem topchanel.Shikoni dhe “ vipat “ ne BBV2 ku dominon i dashuri i publikut injorant Luisi qe pa pike ndroje perdor shprehjet -“ ti je nje cope muti”, apo kur i drejtohet femrave “ qe ta zhgarravis fytyren e te shkel me kembe”. Kjara ka per tu shkepur ne dru nga ai kur te jetojne bashke. Topchaneli fiton para pa fund nga rrugaceria dhe klikimet e nje shtrese dallkaukesh qe e ndjekin.

     1. T
      Tirana e Re

      E shikon qe duhej ENVERI..... ke te drejt per te gjitha cfare the.RESPEKTE

      1. A
       Arfi

       Duhet enveri e dinte cfar do ndodhte me plehrat e baxhellat .

      2. M
       Meri

       Top-channel eshte bere si kuolara, dhe producentet si tutore prostitutash. Vini re si i nxitin banoret e BBV jo thjesht per grindje por per intriga, dhe po ashtu bejne dhe ne perputhen. Dy emisionet me te ndyra, por qe duket i japin shume e shume para kuplarase

       1. r
        raul

        Kesaj radhe pervecse Big Brother ka deshtuar totalisht me nivel shume te ulet perfaqesimi , po ashtu dhe per'puthen ka mbledhur nje tufe sharebajgash te neveritura qe nuk japin asnje vlere per publikun . Me vjen keq per Alketen tek Piter Pani qe kesaj radhe ka deshtuar totalisht. Niveli i femijeve shume per te deshiruar sa e ve ne siklet shume Alketen se ato nuk i binden dhe harrojne pyetjet qe ju ka afruar ne backstage Alketa . Emisioni i fundit me regjizoren Dalina deshtoi komplet sa e vuri shume ne siklet Dalinen ashtu sic ndodhi dhe me Merita Halilin. Me duket se ky emision duhet te mbyllet se njerzit jane shume te painteresuar me nje emision te parapergaditur me pyetje per femijet qe dhe ato pyetje te gateshme i harrojne dhe Alketa e shkrete mundohet tua nxjerre me grep por duket shume fallco. Shume dobet nuk e di si e lejon Vera kete emision ku eshte vete producente.

       2. D
        Drini

        Sherr putanash te certifikuara nga familjet e tyre shkerdhata

        1. T
         Turpo Mediatik .

         Ju dhjefsha ne TV. Po degradoni shoqerine Shqiptare duke dhene te tille shembujsh sjellje si injorante te dal nga shpellat ,asaj rinie . Kush dreqin i dejton kto lloj Programesh e TV ! Boni mer nji Ring me mire dhe eri te qisin frustrimin e jetes kto rrugace ndoshta do jet me zvbavietese se kto pithpithjet e Bordellos

         1. Y
          Ylli

          White trash

          1. h
           hajdari

           po cka pritet nga emisioni, ai emision per kurva eshte. tek ai emosin e tek bb i behet reklame prostitutave. shikoni kush i drejton, cfare kulture, shkolle e niveli kane. te gjitha e kane filluar prostitucioni qe kur kane qene 12-13vjece. tani qe nuk i merr kush bejne prova sikur dashurojne, sikur mendojne per fejese, per te ardhme. por kur nuk gjejne hajdarin ne stacion i kane nga dy-tre hajdara ne cante. emisione te dhiera

           1. K
            Kdo

            Ah enver ca i bere ktij populli,qe e le kshu,paske pas te drejt ne cdo aspekt ky popull esht ber degjenerim komplet pa pik kulture edukate pisllik imoralitet kudo.

            1. S
             Suksese Rinia , TV mere pagesat..

             Menyra me e lehte,e perpunimit pastrimit te Trurit te fresket te Rinise qe Njerezimi te mos kete vemendje tek problemet e tjera .. Deoga ndalohet me ligje ,kjo nje lloje Droge pa perdorur Supstanca pelhuri...

             1. S
              Suksese Rinia , TV mere pagesat..

              Menyra me e lehte,e perpunimit pastrimit te Trurit te fresket te Rinise qe Njerezimi te mos kete vemendje tek problemet e tjera .. Deoga ndalohet me ligje ,kjo nje lloje Droge pa perdorur Supstanca pelhuri...

              1. B
               Beni

               Sa posht ka ren ky televizion qe nxjerr vetem imoralitet

               1. b
                ben

                qe kur e moren ne dore kurvicat e Tanit Top channelin e degjeneruan si kanal

                1. T
                 Tironci

                 Quhet reality o njerez dhe keto sjellje jane normale ne te tille emisionesh . Shembulli me i afert "Amici" ne kanale 5 ku ka edhe me rende se kaq....prandaj qetesohuni ???? . Topi eshte top per te gjitha

                 1. N
                  Nona Tironce

                  Toironci nons . te koqen nona tyna .Reality oshte more reality , por cdo Program i TV -ve kan nji impakt enorm ne sjelljen e kultivimin e shoqerise ,o i bukri nons ti .Dil e dhit nashi mes skenes Rality

                 2. s
                  spata

                  Nuk kane faje gocat .Ne kete stine kur celin lulet atyre ju ndezen organet . Cthoshin teparet tane . Mars-Prill- maj ..... mos ju ndaj .

                  1. E
                   E forte kjo ..

                   Hahahaha E forte kjo. ! Nje pjese kan shkuar per leshe ..

                   1. E
                    E forte kjo ..

                    Hahahaha E forte kjo. ! Nje pjese kan shkuar per leshe ..

                   2. L
                    Lida

                    Nuk ka faj topchanel.Pelqehet deri ne histerizem figura e Luis Ejllit nje individ genjeshtar e mashtrues profesionist, bixhozci, njeri i dhunshem dhe pa edukate. Pelqehet Kiara nje hipokrite e pashoq qe kerkon te hiqet si e matur dhe e edukuar por qe eshte teper naive apo sic thuhet rendom qe genjehet me nje kokerr karamele ! Nga naiviteti ajo ka regjistruar deri tani 9 histori dashurie. Shikoni ne rrjete sociale rrugace e bandite qe te shajne e kercenojne me liber shtepie po dole kunder Luisit dhe femra te degjeneruara qe nga simpatia per Luisin mbrojne publikisht dhunen qe ai ka ushtruar brenda shtepise. Na falni por topchanel ka njohur mentalitetin popullor dhe po e shfrytezon per te siguruar te ardhura…..

                    1. T
                     TV-Shqiptare _ Rrezik Nation

                     Lida eshte shume e vertete . Njerzit jane sot te mjergulluar nga tymi kanabis dhe drogat qe pluhurosit turinjte e asaj shoqerie dhe nuk njohin me Vleren , rrijne gjith dites para ekranit duke thartuar trut madje kalbur fare trut pakuptuar dhe e shikojne Luzin si nji dildo qetesues . Dhe e gjtha kjo maskarade e thartimi truri sepse ajo shoqeri eshte lene qellimishte ne meshire te rrugacene qe vodhen trafikuan tjetersuan gjithcka e bene TV

                    2. T
                     Topi i topit sheshit

                     Ka marrë topi dhenë dhe po qelbet vendi, për shkak të topave të qenefit, që publikojnë programe topi si në përbythjen, bith brodher dhe kudo...

                     1. t
                      tori

                      Kta Jane fytyra e familjeve te degjeneruara ku Jan rritur dhe edukuar,,,,

                      1. N
                       Nji rini e cila perdoret nga TV ne menyren me ordi

                       Qe te perdoresh rinine e vendit thjeshte per perfitime si TV kjo eshte skandaloze made e denueshme .Ne nji vend tjeter .Avokatet e Popullit te kishin grrisur breket si TV e lini ma breke

                       1. Z
                        Zana

                        TOP CANAL promovon moralin e rruges, sa poshtë ka rënë.Per pronaret e tij nuk ka rëndesi cilësia dhe vlerat por fitimi .

                        1. d
                         drini

                         Ka plasur vulgariteti sheshit ne top.

                         Lini një Përgjigje