E "bukura" dhe "bisha" - Rrjeti habitet dhe kritikon këngëtaren shqiptare: Çfarë i ka pëlqyer këtij "plakut"

20 Maj 2023, 11:46Lifestyle TEMA

E "bukura" dhe "bisha" - Rrjeti habitet dhe kritikon

Pasi bëri publike lidhjen me ish-in e Rita Orës, regjisorin Romain Gavras, Dua Lipa u shfaq me të në tapetin e kuq në “Festivalin e Filmit” në Kanë.

Dua (27 vjeç) dhe Romain (41 vjeç) dukeshin mjaft të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit në daljen e tyre të parë publike.

Zërat për lidhjen e tyre nisën kur u fotografuan së bashku në një festë në Londër në shkurt të këtij viti, më pas, u panë në Javën e Modës në Paris super të afërt dhe në mars. 

Një burim tha asokohe se “dyshja janë bashkë prej muajsh. 

Pas daljes së tyre publike, në rrjet ka pasur komente të shumta kundër Dua Lipës.

Kjo, sidomos për shkak të diferencës së tyre në moshë.

"Dua është yll e bukur, çdo kjo me këtë plakushin", shkruante një komentues.

22 Komente

 1. S
  Sa gje e shemtuar !!!!!!!!!!!!

  E kam fjalen per ate qe Karakterizon kte Lidhje . S'me pelqejn kur Femra merr Rolin e Mashkullit ne nji Lidhje . ky tipi thon se i pelqen ti fusin Dildo nga pas ).( .por le te ngelet mes nesh ,ky sekret tha R.Ora ne nji mbremje

  1. E
   Enea

   Ka shume meshkuj qe e pelqejne gishtin ne b... kur bejne seks. Nga gishti kalohet ne dildo

  2. F
   Flamur Struga

   Dua Lipa ka emer ,fam!leke =0 Dua nuk ka moral karakter ,eshte turpi akoma me i madh se nuk i dihet fundi te keti labirinthi ku do perfundoj !titulli qe meriton Prostitutke,,...

   1. K
    Kv

    pasuria e Lipes eshte 40 milion euro, prandaj mos fol marrezira.

   2. N
    Na myten Idiotesite ..

    Eshte mese normale ...Lere Oren cfare tha se si punojne Agrepat ! ose Bateri e rene ska fuqi ka mungese lengjesh ! hahahahh. Pyete Dua ajo te tregon dhe mund te komunikosh sta refuzon te ndegjon me vemendje dhe te jepe dhe pergjigje.. Edhe me mua keshtu ndodhi ! i thojne cfare dlo me kete Plakushin hahahah por jam i zoti dhe kjo e imja fluturon...

    1. I
     Ina

     Mua me duket shume hamshor. Nuk e di

     1. H
      Hajdari i Madherishem

      Nga sa miliarde meshkuj ,Dua zgjodhi ishin e Rites !Te jesh shqiptar eshte diagnoze!

      1. A
       Ar

       Sepse eshte kinaste per interes eshte lidhur me babin ne mosh.

       1. F
        Fat man

        Historia ka treguar dhe vazhdon te tregoje qe kurvat marrin te dashurit ose burrat e njera tjetres, kete e tregon qarte kurva Dua qe i ka marre kurve Ora me dashje hypesin e saj te rradhes.

        1. ¿?

         Seriozisht nuk e kuptoj si eshte e mundur qe ka kaq shume njerez qe mbajne gjithe kete pisllek brenda dhe pastaj paturpesine per te permbytur boten me ujrat e zeza me te cilat jane te mbushur koke e kembe. Po perse o njerez te liq merreni me punet e te tjereve? Apo me qe nuk keni jete per vete keni zili dhe mllef per jeten e te tjereve. Zoti ju falte, jeni per t'u meshiruar. Get a life idioter.

         1. K
          Kapedani

          Ka njerez qe duan jeten e zotit (keta qe Shan ti) dhe ka njerez qe duan jeten e kurves (ketu je ti) Thithe po me nga dal mos me prishesh ( nga poema Vrima)

          1. ¿?

           Jeta e Zotit eshte te shikosh punen tende dhe po munde te ndihmosh te tjeret. Jeta e Kurves (ketu je edhe ti) eshte te gjykosh te tjeret, dmth te futesh hundet ne punet e te tjereve.

         2. L
          Lorenc Vangjeli

          Ky shoku mend ta kete manxhukun te mire ndaj e ka dalldisur kete Dua Lipen. Megjithate kesaj i lejohet se priti disa vjet mos Erjon Velia apo ndonje tjeter i punonte manxhuku ne Bashkine e Tiranes por atyre u vetem punonte mangalla prapa. Priti se mos Bashkia i gjente ndonje burre por ata ishin egouste, mendonin se si ta hanin per vete. Nuk ja faj qe edhe ajo kurvica tjeter Rita Ora shkon nderzehet me zezake se shqiptareve nuk u punon me. Ka 10 vjet qe Edi Rana dhe Erjon Veliaj po nxitin LGBT.

          1. L
           Loro

           Qenke i lodhur !Mer ca pushime

          2. A
           Aulona M

           Dua dhe Rita dy kurvica qe bene histori me dafllakun perpara. Ti çlirojme nga pritja dhe ti nxjerin fundin duke u qi.. çdo 2 ore.

           1. R
            Reply to Aulona M

            Aulona, ty mesa duket te ka zene dafllaku jot merimanga dhe po plas nga zilia. Nuk prish pune, po nuk gjete kar mund te masturbohesh.

            1. A
             Aulona M

             Mua me mer te keqen ti, se para dhe pas se te futem ne emisionin tim e bej qe çke me te plus qe me kondicionin tim meshkujt e Laprakes I ze lemza.

             1. R
              Reply to Aulona M

              SHume bukur athere, ti qenke nje kurvice, qe paske zili kurvicat e tjera.

           2. L
            Linda

            Mua me duket shume e lumtur ne krahe te tij

            1. H
             Henk

             14 vjet diferencë nuk janë shumë por kjo pak rëndësi ka. Bota e artistëve është e tillë, lidhen, zgjidhen, bëjnë lidhje apo martesa nga më të çuditshmet, kështu që këtë lidhjen e Duas me këtë arabin nuk e shoh si ndonjë gjë të jashtëzakonshme.

             1. E
              Ester Bylyku

              E sakte o Henk, por keto buçet shqiptare jane egoiste dhe debile. Nuk u dihet shija!

             2. A
              Artan

              Si sju mbyll bucja shqiptarit ne vend qe te shohin grat motrat se i kan kurva shikojn jeten e tjetres ,mbylleni bucen njeher ka jeten e vetem mos beni si burr kurva legena,shko rruani grat motrat se i kini duke u dhkerdhyerr.

              Lini një Përgjigje