Emily Ratajkowski ekspozon gjoksin e zhveshur në një foto të 'nxehtë' topless

8 Shkurt 2024, 15:03Lifestyle TEMA

Emily Ratajkowski ekspozon gjoksin e zhveshur në një foto të

Emily Ratajkowski e filloi mëngjesin e saj të qetë, por jo dhe aq për ndjekësit e saj teksa “nxehu” situatën duke ekspozuar gjoksin e zhveshur.

Supermodelja 32-vjeçare nuk kishte frikë të zhvishej para miliona ndjekësve të saj, ndërsa shkoi në Insta Story me një foto tejet të “mprehtë”.

Emily u sigurua që mos të regonte shumë teksa mbulonte gjoksin me dorën e saj.

Ylli i "Gone Girl" dukej se kishte guxuar duke prerë flokët, teksa qimet e lagura ishin shpërndarë mbi lëkurën e saj. 

Lini një Përgjigje