Fejohet djali i Jozefina Topallit

10 Shkurt 2024, 17:30Lifestyle TEMA
Fejohet djali i Jozefina Topallit

Djali i Jozefina Topallit, Genar Topalli, i ka propozuar partneres, modeles Cindy Marina, gjatë pushimeve të tyre në Portofino. Lajmin e ka bërë me dije Cindy, e cila publikoi videon në Instagram.

 “Ne” dhe një simbol infiniti shkruhej në mbishkrimin e videos, ku shumë njerëz uruan çiftin.

Genari dhe Cindy prej kohësh janë në një marrëdhënie. Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka konfirmuar lajmin në një intervistë në “ABC e Mëngjesit”. Ajo u shpreh se ishte në një lidhje, të cilën kishte dëshirë ta mbante private, ku shtoi se i pëlqente shumë karakteri i Genarit.

Më pas, në një tjetër intervistë për “Vizioni i Pasdites”, ajo zbuloi se dashuria ishte arsyeja pse jeton në Shqipëri.

 “Dashuria është një gjë shumë e bukur. Të dashurosh dhe kur ke dashuri ke çdo gjë. Jam shumë e lumtur dhe mund të jetë një arsye pse kam qenë shumë e gatshme që kam ardhur në Shqipëri”, u shpreh ajo.

17 Komente

 1. D
  Djali i Topallit

  Kujt i plasi

  1. B
   BBV4

   Te futet nusja ne big brother vip....

   1. S
    Ska

    ????????????????????????

   2. Q
    Qif Qifi

    Bythë e plasur se u fejua një gomar. Hajde lajm, hajde…..

    1. S
     Skraparliu

     Beni qefe kenaquni se merak per Shqiptaret behet Xhozi sa te sherohet Sali Beerrrisha,ky eshte lajmi me i mire me i madh per Shqiptaret se ishim ne merak.Mos e uron xhizin edhe Luizi nxireni lajme mos haroni ju gazetare cfare halle ka Shqiperia cfare beheni merak ju gazetaret.

     1. P
      Pune VIP-ash

      Kujt i plasi….

      1. d
       dashnori

       Mero po kini pak seder. Pse lajm eshte ky,apo duhen klikime. Me sa kurva dhe dashnore shkon familja topalli eshte lajm per ne nevojtore.

       1. R
        Roçka pe korçe

        po djali I dajes se xhoxit kur do fejohet se kemi shume me- rak

        1. J
         Jorgo

         mos mer jahu... do t'i bjere Jozi dafllakut me tani apo....? kjo eshte ceshtja...

         1. Roberto

          Na plasi trapi

          1. Y
           Yp xhixhi yp xhixhi

           Ne kemi jallin e Xhozeshkerdhates a i bije dfllakut akoma se ka filluar shkon tek rrugica e kethehet shume vone naten pa per djalin , une kam degjuar qe eshte gej e prisnja te fejohet me djale , ju me thoni u fejua me vajze .

           1. P
            Pal Melyshi

            Lajme per popullin eshte ky ? Kuj po i plas trapi se qenka fejuar djali Xhozit te SaliNonGrates. E mbytur ne korrupsion

            1. Z
             ZOROOS

             Po Jozefina k ur do fejohet???!!!

             1. X
              X

              E si shqiptohet emrin I kesaj ne shqio sa per kuriozitet sepse ka plas gjithandej nje e folur shqip e perzier me anglisht per tu dukur"modern" dhe impact qe do kete per tu be I aksesueshem abroad and bla-bla but mos forgetni qe sado te mundohen shqiptaret te duken "evropiane" vetem face nuk kane c'ti bejne qe nuk ngjan me ato te evropianeve.Jane ne minorance ata Albanians that look like europians

              1. L
               Leopard Tolstoi

               Na klasi pari!!

               1. J
                Jimi

                Hsinuha ! Fitore,pas kaq ditesh ankthi dhe pritje, populli kinez mori lajmin e shumpritur. Timonieri i madh i Kines Mao ce Dun doli jashte, d,m,th dhjeu !

                1. A
                 Anri

                 ???????????????????? Përfundimisht ju po i afroheni kazanit me dëshirë të madhe. Kush fejohet mo?????????????????

                 Lini një Përgjigje