"Fitoj 7000 euro në javë", influencuesi shqiptar tregon shifrën e çmendur të lekëve që fiton nga TikTok-u

25 Shtator 2023, 11:33Lifestyle TEMA

"Fitoj 7000 euro në javë", influencuesi shqiptar tregon
Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Kozak, ka folur për jetën e tij gjatë një interviste në Top Channel.

Gjatë intervistës Kozak është pyetur se sa para ka në bankë, por ai me sinqeritet të plotë u shpreh se nuk mban asnjëherë para në bankë por cash.

Sipas tij, ai fiton rreth 7 mijë euro në javë dhe në total kursimet e tij shkojnë rreth 800 mijë euro të cilat i ka cash.

Moderatorja: Sa para ke në llogarinë tënde bankare aktualisht?

Kozak: Në bankë nuk është se mbaj lekë, i mbaj vetëm cash. Kam nja 800 mijë euro.

Moderatori: Hajde e lëmë këtë emision, ikim bëjmë live në TikTok.

Kozak: Ka shumë njerëz që thonë që gënjej dhe dua t’ja shpjegoj. Njerëzit që merren me live e dinë se sa lekë fitoj. Unë kam tre vite që marr nga 7 mijë euro në javë. Llogariteni vetë se sa lekë shkon për tre vite.

5 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  "Kozak: Në bankë nuk është se mbaj lekë, i mbaj vetëm cash. Kam nja 800 mijë euro."ja ka idenë ky karabush se çfarë thotë??nuk i mban lek po cash??në bankëka një kasafortë ku fut paratë letër?!apo gomari nuk di as të gënjejë??sipas tij, meqënëse ka filluar tik tokun para 3 vjetësh,ka fituar që javën e parë 7 mijë €,dhe gjatë gjithë kohës nuk paska pasur asnjë lloj rritjeje?? pyetja që ja vlen të shtrohet është fare e thjeshtë "PAGUAN TAKSA PËR KËTË FITIM QË KA KY "NJERI"?nuk e di si mund të veprojë qeveria e zhdukjes së korrupsionit dhe burgosjes së atyre që nuk kishin paguar rrymën elektrike,por unë do ti kisha çuar policinë financiare në shtëpi në mes të natës! ps: një llogari të thjeshtë-3 vjet x 52 javë 156javë x 7000€=1'092'000€-800'000€ në bankë=292'000€ : 3 vjet= 97'333€ shpenzime në vit???????? 8'111€ në muaj??

  1. T
   Tik toku

   Po ne fakt shteti eshte ne gjume, pse vetem lul bashuku te fleje. A ju hengert mortja o ju te tatimeve, qe nga i pari e deri ke i fundit, ja ku e keni me ze e figure, car prisni?

   1. B
    Ben

    Dmth o mik po paston Para nga droga apo prostitucioni! Si I merr parate "cash" nga Tik-Toku? Bejne ndonje research keta gazetaret para se te intervistojne? Apo te fitojme para por vari leshin. Hajde Shqiperi se si je bere! Nuk kam pare ne SHBA te intervistohen te tille njerez pa u verifikuar!

    1. R
     Real

     Po pse e deklaron se i mban cash more kar. Priti tashti kur te vijne qe te kerkojne jastekun.

     1. D
      DmJ

      Mos fol mo kari apo perfito se eshte shullazi ne burg

      Lini një Përgjigje