Fjodora Fjora tregon historinë me shefin: Më ftoi në shtëpi, kishte bërë..

8 Shkurt 2024, 17:41Lifestyle TEMA

Fjodora Fjora tregon historinë me shefin: Më ftoi në shtëpi,

Gazetarja Fjodora Fjora ka qenë e ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë”, ku ka gatuar makarona karbonara.

Ajo ka treguar një histori të vjetër, ku një shef kuzhine e fton për darkë në shtëpi dhe u zhgënjye kur pa se kishte gatuar bamje, të cilat ajo nuk i ha.

Fjodora Fjora: Dikur një herë një djalë më ftoi për darkë dhe ai ishte një shef shumë i njohur. Më ftoi në shtëpi dhe do gatuante darkë për mua dhe kishte bërë bamje. Unë çfarë nuk prisja se ishte uou e kupton? I thashë bamjet unë nuk i ha. Ai më tha i ka sjellë mamaja nga bahçja ime, ishte greke. I thashë ok mirë, por unë bamjet nuk i ha. E nuk i hëngra bamjet, hëngra sallatëra. Ika unë pastaj.

Julka Gramo: E takove më atë njeri apo jo?

Fjodora Fjora: Ehu shumë pyetje keni ju tani.

14 Komente

 1. T
  Treni

  Demek mos u lodh kot se nuk kënaqet ndonjëherë femra. Ftohe për i sufllaqe, po tha po, mirë. Në mos, hasta la vista.

  1. T
   Tirana

   Muhabet kurvash.

   1. K
    Kot per muhabet

    Muhabet baxhellash

    1. Y
     Yp xhixhi

     U Fjodoara sa goc e mire , normal qe bamjet nuk i hengre po dicka tjeter me siguri qe po psh nje kastravec me pa tjeter .

     1. f
      foshnja

      Cfare eshte ky artikull? Gazetaret e Temas jane komplet fshatare. Mire solle nje lajm idiot, por mos u zhyt me tej ne idiotesi, masazhoje pak permbajtjen, te jete e lexueshme

      1. P
       Pirdhni se liroheni.

       Bamjet u zevendesuan me kastravec, menu e preferuar e saj dhe iku kenaqur.....

       1. D
        Doktor Mortja

        Padyshim.. Pas fitimit te zgjedhjeve te ardhshme, Fjodoren do ta bejme krietare te Kuvendit, me pelqen!

        1. K
         Kuzhinjeri qe q... Fjodoren

         Po ca te te gatuaja un o fshatare , deshe krudo ti ?

         1. A
          Ari

          Kar paska hanger

          1. V
           Vezhguesi

           Tani qe e morem vesh qe kjo nuk i ha bamjet, do bjere cmimi i bamjeve...do shiten 50% me lire...Shitesit do thone "mall qe nuk shkon se nuk e ha Bora". Aman o gazetare se na gajaset fare.

           1. L
            Liri

            baxhelle me pordhe

            1. K
             Kot fare

             Kjo eshte per te vene kujen!C eshte kjo pacavure.Shkruan nje dicka qe pavarsisht pozicionit te personit ne fjale qe edhe ne kete rast nje mediokre,eshte interesante e padegjuar me pare pra anormale por qe nuk ha bamjet!!!!?O loqe gazetare te temes me qe e niset kete histori hapeni si cikel shkrimesh dhe pyetini te gjitha koleget e Fjodores kush nuk e ha PRASIN!

             1. Analist

              Kurvatvkane edhe pretendime nuk do bajame ha njee ka.stavec.

              1. L
               Lavapjatsi

               Cfar pret te thot?! Qe ja shqeu pidhin ja beri pace...

               Lini një Përgjigje