FOTO: “Ai abuzon me partneren e tij”, aktorja e njohur hedh akuza të rënda ndaj Kanye West

22 Shtator 2023, 14:51Lifestyle TEMA

FOTO: “Ai abuzon me partneren e tij”, aktorja e njohur hedh akuza

Aktorja e njohur Kathy Griffin ka hedhur akuza kundër Kanye West , duke pretenduar se ai po kontrollon partneren e tij Bianca Censori.

Në një video të TikTok të shpërndarë të enjten, komediania shprehu pikëpamjen e saj se ndërsa është e zakonshme të tallesh me Westin për shkak të sjelljes së tij ekscentrike, ajo beson se ai ka kaluar kufirin kur vjen puna tek veshjet e partneres së tij.

“Ne të gjithë i kemi parë ato foto të Kanye dhe gruas së tij të re Bianca Censori , apo jo?” vuri në dukje ajo.

“Unë i shoh ato foto dhe në të vërtetë gjithçka ka të bëjë me të qenit transparente.  Shoh këtë grua që nuk ka zë, pasi nuk kemi dëgjuar asnjë gjë nga ana e saj. Kam dëgjuar se ajo ka një diplomë master në arkitekturë nga një universitet në Australi”


Griffin më pas ngriti shqetësimet nëse West po e shtyp aftësinë e Censorit për t’u shprehur verbalisht. Ajo tregoi se, ndërkohë që Censori vesh shpesh veshje zbuluese, reperi i famshëm zakonisht zgjedh veshje që e mbulojnë atë nga koka te këmbët.

Ajo u fut më tej në fotot e fundit virale të West ku mendohet se ata kanë kryer seks oral gjatë shëtitjes së tyre me varkë në Venecia.

 “Kur ata ishin në Itali dhe ai e gjunjëzoi dhe i bëri një ‘shërbim’ dhe ne pamë të pasmet e tij të zhveshura – duke e ditur se kishte paparacë përreth dhe njerëz me vetëm kamera telefonike – kjo për mua është abuzim”, shtoi ajo.

2 Komente

 1. Roberto

  Po te gjithe keta rrepistat apo ku di ube ca jane nje fytyre kane ne te gjithe boten. Droga eshte e para pastaj shthurja muzikore qe dreqi e merr vesh se ca eshte recitim,kendim apo lexim. Ky eshte " trendi" i nje pjese te rinise sot.

  1. B
   Besniki

   Ky K. Westi eshte nje rr.k. qe ka pare dhe kaq.

   Lini një Përgjigje