FOTO: Aktorja e njohur shfaq format ikonike me të brendshme të vogla

26 Maj 2023, 10:52Lifestyle TEMA

FOTO: Aktorja e njohur shfaq format ikonike me të brendshme të vogla

Donna D'Errico është zhveshur për të treguar format mbreslënëse për fansat e saj.

Aktorja e mrekullueshme hyri në Instagram për të ‘ngacmuar’ 1.7 milionë ndjekësit duke pozuar me të brendshme

Në foto, Donna pozoi me shpinë nga kamera, teksa ktheu kokën dhe vështroi mbi supe.

Ajo kishte veshur sytjena blu me dantella të bardha që i vinin në pah format e  saj, ndërsa një rrip i vogël i mbështillej rreth belit.

1 Komente

  1. G
    Goditesi

    Fame me kurveri.Mkere Perendimit ku katandisi

    Lini një Përgjigje