FOTO: Arbenita Ismaili më provokuese se kurrë më parë

13 Shtator 2023, 17:08Lifestyle TEMA

FOTO: Arbenita Ismaili më provokuese se kurrë më parë

Çifti i showbizzit, Fero dhe Arbenita, kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të krizave që patën dhe divorcit të tyre.

Para pak ditësh, reperi postoi një shprehje, në të cilën thuhej që gruaja e parë nuk duhet ta ndalojë burrin që të marrë një grua të dytë.

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles bukuroshe.

Ajo ka publikuar një foto me anë të së cilës anasjelltas ja bënë me dije se çfarë ka humbur.

1 Komente

  1. R
    Raimond Vlonjati

    Arbenita qenka shume e mire ne cdo aspekt

    Lini një Përgjigje