FOTO: Arta Nitaj thekson dekolten me fustanin rrjetë

5 Qershor 2023, 19:02Lifestyle TEMA

FOTO: Arta Nitaj thekson dekolten me fustanin rrjetë

Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një personazh i ndjekur në rrjete sociale.

Modelja, e cila në Instagram numëron afro 350 mijë njerëz, poston shpesh me fansat imazhe e video të ndryshme. Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi atraktive nga pushimet në Romë të Italisë.

Zeshkania ka postuar një fotografi me një fustan të bardhë rrjetë, gjersa dukjen e kompletoi me syze dielli të mëdha dhe aksesorë. Komplimentet kanë qenë të shumta, ndjekësit e së cilës e kanë përgëzuar për pamjen.

Nitaj këtë periudhë ka qenë më pak e angazhuar dhe më e tërhequr nga rrjetet sociale. Atë gjithashtu ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv.

2 Komente

 1. A
  Aldrin

  Njehere e nje kohe kishim nje shaka. Thoshim te lexohej informacioni te leternjoftimi. Ne vend te fjales pasaporte, apo leternjoftim do vihej fjala bythe. DHe teksti vazhdonte pak a shume keshtu: "Bytha eshte nje dokument qe duhet mbajtur gjithmone me vete.. Nese bytha te humb, duhet patjeter te paraqitesh me nje bythe te re

  1. T
   Tarras-Bulba

   Rrospi 24 kar-atshe!

   Lini një Përgjigje