FOTO: Blogera shqiptare feston ditëlindjen, ndan poza seksi për ndjekësit në Instagram

20 Shtator 2023, 12:25Lifestyle TEMA

FOTO: Blogera shqiptare feston ditëlindjen, ndan poza seksi për

Ish-banorja e Big Brother Vip Albania, Deamishel Hoxha feston sot ditëlindjen e saj.

Deamishel e ka berë të ditur këtë përmes një postimi në Instagram, ku është shfaqur mjaft seksi më një ‘bodysuit’.

 Ajo po e shijon akoma suksesin dhe famën që mori nga qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, aktualisht ka filluar edhe punën në televizion.

5 Komente

 1. T
  Taku

  Blogere kjo anafalbete,cfare behet ne shqiperi e mbyti injoranca ate vend.

  1. k
   karderri

   po ndonje foto me vibrator ne gop ka ?

   1. T
    Tes

    Se si mund ti thuash nje arkitekteje analfabete,kete mund ta thote vetem Taku dhe ca injorante si puna e tij. Gezuar ditelindjen Dea dhe 100 te tjera.

    1. T
     Taku

     Tesi arkibytha juaj nuk di akoma daten e pavaresise.uroj termeti yi ri large atij vendi. .

     1. T
      Tani

      Gjergj Kastrioti lindi ne 1956 tha ne BBV 2 e keni te regjistruar gafa me e madhe qe beri dhe mori avantazh si intiligjente kaq mjafton te mburresh dhe te tallesh me femij jetim u harruan

      Lini një Përgjigje