FOTO: "Bomba" e muzikës shqiptare provokon me fustanin e shkurtër

12 Shkurt 2024, 17:16Lifestyle TEMA

FOTO: "Bomba" e muzikës shqiptare provokon me fustanin e

Ajo është njëra nga rap-artistet që pëlqehet mjaft shumë nga publiku dhe tani numëron fansa të shumtë.

Bëhet fjalë për Doruntina Shalën apo siç njihet tashmë Tayna, e cila përveç muzikës, komentohet edhe për pamjen e jashtme.

E njëjta ka ndarë së fundmi disa fotografi, në të cilat vë në pah format e bujshme trupore.

Bukuroshja nga Prizreni shfaqet me një fustan të shkurtër blu dhe një palë çizme të zeza të gjata.

“Dashni me ego”, ka shkruar ajo referuar një prej këngëve të saj të fundit.

 

 

2 Komente

 1. T
  Tony

  Po po, tamam "Shale"!

  1. E
   Eagle

   Karakurve dhe baxhell

   Lini një Përgjigje