FOTO: Seksbomba latine i tregon të gjitha në postimet e fundit

15 Nëntor 2023, 14:32Lifestyle TEMA

FOTO: Seksbomba latine i tregon të gjitha në postimet e fundit

Seksbomba e njohur e “Onlyfans”, Lyna Perez është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja 31-vjeçare së fundmi nuk është përmbajtur aspak në “Instagram”, ku në pah shfaq format e saj bombastike, teksa feston thuajse e zhveshur në një jaht në Majemi.

Perez ka marrë një vëmendje edhe nga mediat sportive, pasi më parë është shprehur se është një fanse e madhe e Leo mesit dhe Nejmar që nga koha kur ata luanin për Barcelonën.

 

 

Lini një Përgjigje