FOTO: 'Bombastikja' Emily Ratajkowski 'çmend' brazilianët me pozat provokuese

24 Maj 2023, 11:04Lifestyle TEMA

FOTO: 'Bombastikja' Emily Ratajkowski 'çmend'

Modelja Emily Ratajkowski ka mahnitur fansat me fotot e publikuara në Instagram ku shihet e veshur me bikini duke pozuar në plazh.

Ylli ka prezantuar koleksionin e ri nga linja e saj e rrobave të banjës Inamorata për sezonin e verës.

Emily kishte veshur një kostum trupi të bardhë që nxirrte në pah belin e saj të vogël dhe format e mrekullueshme.

Lini një Përgjigje