FOTO: 'Bombastikja' ruse që po drithëron rrjetet sociale

22 Shtator 2023, 16:57Lifestyle TEMA

FOTO: 'Bombastikja' ruse që po drithëron rrjetet sociale

Natalie Lee njihet për fotot e saj seksi. Së fundmi modelja e Onlyfans e teproi me format e ekspozuara në Instagram.

Me të brendshmet trasparente ajo nuk i la vend imagjinatës. Natalie Lee, e njohur gjithashtu si Natalya Krasavina, ka njohur mjaft bujë në industrinë e modelimit. Me tiparet e saj mahnitëse, nuk është çudi që modelja ruse ka grumbulluar plot 7 milionë ndjekësish në Instagram.

 

8 Komente

 1. B
  Bukpjeksi

  Sa e mir qenka, me ly buken siper dhe me e ngren 3 vakte.

  1. L
   Lavrovi

   Kjo te fiton luften!

   1. O
    Oooooooooooooooooooooooooooooooooh !

    dio mio che bellezza (!) mi sono rimasto senza fiato

    1. A
     Aldo

     Kjo po, qe eshte DHi Aj Pi

     1. V
      Vlora.Vlora

      Po femer jo shaka ,ruset dallohen per bukurine e tyre ,dhe jane mjaft seksi ,po ti krahasosh me keto vipet tona,,,te ikesh duke uleritur

      1. k
       karderri

       pidh te semes ca pidhi ! Ooooo Luana me gjithe shoqet siliconi dukeni shurra para kesaj

       1. Q
        Qafa e Llogarase

        O vlla nuk lodhesh qe hedh 100 foto...se keta te paparet u duket se esh prej verteti ajo

        Lini një Përgjigje