FOTO: Demi Rose nuk ndalet, këtë herë i heq të gjitha

1 Mars 2024, 15:41Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose nuk ndalet, këtë herë i heq të gjitha

Demi Rose i ka rritur edhe një herë temperaturat teksa ka pozuar për një seri fotosh seksi në plazh.

Sensacioni i internetit, 28-vjeç, zhveshi fustanin e saj të punuar me grep për të dalë topless në plazh, ndërsa përpiqej të mbulonte gjoksin me duar.

Ajo i ka lënë shumë pak vend imagjinatës të të panishmëve në plazh. 

Modelja gjithashtu nuk harroi të vinte në pah edhe fundshpinën nën peizazhin mahnitës të natës.

 

1 Komente

  1. K
    Karderi

    Po cmodele eshte kjo me keto byth , jo se si ka te mira , por jo dhe modele …kjo thjesht mjel para te papare nga demostrimet ne rjetet sociale , kjo eshte e gjitha …

    Lini një Përgjigje