FOTO: Demi Rose zhvishet topless për ditëlindjen e saj të 29-të

2 Prill 2024, 14:43Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose zhvishet topless për ditëlindjen e saj të

Ajo njihet për ekspozimin e tepëruar të formave trupore në rrjetet sociale.

Demi Rose rriti përsëri pulset e ndjekësve, teksa pozoi topless për një sërë fotosh të cilat i publikoi në Instagram me rastin e ditëlindjes së saj të 29-të.

Modelja i ka lënë pak vend imagjinatës me gjoksin e ekspozuar, të lyer me bojë ngjyrë floriri, ndërsa koordinoi ngjyrat dhe modelin me pjesën e poshtme.

Demi theksoi theksoi të pasmet me zinxhirë prej floriri dhe e kompletoi pamjen me një kurorë prej kashte në kokë.

Seksbomba pozoi në një plazh të mrekullueshëm me diell, ndërsa shkruajti në postim: 'Një vit tjetër bekimesh 27/03'. (TemA)

Lini një Përgjigje