FOTO: E cilësuar si një nga vajzat më të bukura në botë, supemodelja shqiptare pozon e zhveshur për revistën e njohur

21 Nëntor 2023, 11:45Lifestyle TEMA

FOTO: E cilësuar si një nga vajzat më të bukura në

Para disa vitesh një prej revistave botërore e renditi modelen shqiptare në mesin e femrave më të bukura në botë. Tika Camaj është një prej modeleve shqiptare ndër më të njohurat dhe më të suksesshmet në pasarelat botërore.


Së fundmi ajo ka kënaqur fansat me disa foto super sensuale. 34 vjeçarja ka poszuar topless për revistën e njohur Bazzar Vitenam.

7 Komente

 1. K
  KORABI

  CUCA E MALIT SI TRANSEKSUALE

  1. s
   super bukuri

   i duhet fut krahu menjiher me shptu prej fundosjes ,s'bohet shaka me ujin bre qika

   1. P
    Pt

    Te ka ndimuar ne masteubim

   2. .
    .

    Kesaj i kemi pare edhe vrimen e bythes me fotot qe i dolen atehere. Shkruaj ne google Tika Camaj fappening.

    1. S
     Shqip

     ju pederastet e halese Tema , filogreket e Janulles ne Bythe e keni Piken Kulminante .#pe grate e motrat tuaja ne Shqiptaret kemi goxha Te Madhe edhe Car per Pithe grekesh por gjitmon me Condom

     1. C
      Cuc kosove

      Po per zotin e kom shkrujt ene mka dal foto tu hap bythen i dukej ene brima ahhahaah

     2. c
      cazzomaiale

      kjo nje nga vajzat me te bukura ne bote ???? Hahahaaa kushe ka cilesuar keshtu, ai qe i mbushi vrimen ?

      Lini një Përgjigje