FOTO: E shpallën të vdekur në rrjete sociale, ja si reagon deputetja kosovare

4 Mars 2024, 16:05Lifestyle TEMA

FOTO: E shpallën të vdekur në rrjete sociale, ja si reagon

Adriana Matoshi është një nga personazhet që komentohet shpesh në rrjet për mendimet dhe idetë që jemi mësuar t’i shohim apo dëgjojmë në salla Parlamentare. Deputetja e Kuvendit dhe njëherësh aktore e njohur në Kosovë së fundmi ka kritikuar mediat dhe jo pa shkak.

Në rrjet është duke qarkulluar një lajm se ajo ka ndërruar jetë. E indinjuar me këtë gjë, deputetja e Kuvendit në një postim në “Instastory”, shkruan se të tilla janë mediat online që raportojnë në Kosovë, duke vënë në dyshim transparencën dhe vërtetësinë e tyre.

 

3 Komente

 1. l
  lani

  prostitute e qelbur

  1. S
   Spiro Terbufi

   Zezaku si esht mire,po te qi fort apo jo?

   1. E
    E di

    Ju serbet jeni bij k*****... edhe ketu e nxorret koken?!

    Lini një Përgjigje