FOTO: Era Istrefi ngre temperaturat, pozon me bikini

25 Maj 2023, 10:22Lifestyle TEMA

FOTO: Era Istrefi ngre temperaturat, pozon me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po vazhdon të shijojë sukseset e projekteve të saj muzikore.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë mjaft e ndjekur dhe aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.

Era ka publikuar disa fotografi nga Capri i Italisë, ku po duket tejet seksi në bikini.

“Ciao”, ka shkruar Era në përshkrimi i fotove.

Këto fotografi kanë marrë një numër të madh komente nga ndjekësit e saj të shumtë

 

2 Komente

 1. X
  Xha Bafti

  Sa pash Eren i thash plakes" niz kondicionerin, "ma ktheu " mos shif mo Eren se na vjen fatura nalt dhe nuk ja dalim me 2 pensione qe kemi.

  1. x
   xha Temja

   ooo te keqen une tya qe me je si patoke ! Hajde ulu ne preher ke xhaja te te tregoj mullirin e kafese

   Lini një Përgjigje