FOTO: Eva Murati bën “jehonë” në median italiane

25 Shtator 2023, 19:04Lifestyle TEMA

FOTO: Eva Murati bën “jehonë” në median italiane

Eva Murati është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, me bukuroshen e sportit që tashmë ka marrë një vëmendje të madhe edhe në mediat e huaja.

“Calciomercato.com” ka postuar një artikull për 28-vjeçaren, e cila është një tifozë e zjarrtë e Juventusit.

“Tifozët e Juves të mërzitur? Supertifozja Eva do t’iu ngushëllojë. Çfarë fotosh!”, ishte titulli i zgjedhur nga prestigjiozja italiane.

Ajo ka zgjedhur të postojë disa foto të Eva Muratit ku shfaqet më seksi se kurrë në plazh.

Përveç mediave shqiptare, Eva Murati ka qenë e ftuar dhe në emisionin “Tiki Taka” të “Mediaset TV” ku mori vëmendjen e publikut italian.

 

4 Komente

 1. k
  karderri

  Gopin sikur ja mbushte nje turk kesaj apo mbaruan lirat turke

  1. B
   Beni

   Ku e ka bukurinë kjo?! Fotoshopi po.

   1. J
    Jorgo

    ku i mbushet ai muhabeti ketyre mer jaHU

    1. A
     Adi

     Se pjerdh njeri ne itali

     Lini një Përgjigje