FOTO: “Fundjava Topless” përfundon me 230 të arrestuar në Teksas

22 Maj 2023, 17:35Lifestyle TEMA

FOTO: “Fundjava Topless” përfundon me 230 të arrestuar

Më shumë se 230 persona janë ndaluar pas një parade në Teksas që përfundoi në kaos.

“Fundjava Topless” mbahet çdo vit në plazhin Crystal dhe mijëra njerëz shkojnë aty me makinat e tyre dhe shijojnë diellin, alkoolin dhe muzikën.

Kjo ditë festive përfundoi me 200 persona të akuzuar për krime të ndryshme, kryesisht sjellje jo e përshtatshme në publik, ndërsa 40 të tjerë përfunduan në spital me plagë të lehta.

Një përmirësim krahasuar me vitet e tjera, pasi në 2019 dhe 2021 ka pasur edhe viktima.

 

3 Komente

 1. p
  poshte budallenjte

  Qenka mbushur artikulli me makina nudo.

  1. ?
   ????????????????????????

   hahahaha e vertet

  2. M
   Moza Tufine

   Morti ju hengert. Idiotet e qelbur.

   Lini një Përgjigje