FOTO: Gigi Hadid shfaqet rrëzëllitëse përkrah së bijës

21 Shtator 2023, 14:30Lifestyle TEMA

FOTO: Gigi Hadid shfaqet rrëzëllitëse përkrah së

Gigi Hadid shfaqi belin e tonifikuar me bikini portokalli në një postim në Instagram, publikuar ditën e djeshme .

Modelja, 28 vjeçe, ngarkoi postimin në ditën e ditëlindjes së tretë të vajzës së saj Khai dhe ndau disa momente nga udhëtimi i tyre në plazh.

Gigi dukej e pabesueshme teksa tregoi format e tonifikuara.

Lini një Përgjigje