FOTO: Guxon modelja shqiptare, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

7 Shkurt 2024, 18:18Lifestyle TEMA

FOTO: Guxon modelja shqiptare, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Antonela Berisha postoi disa fotografi tejet provokative në rrjete sociale.

Ajo guxoi duke ekspozuar gjoksin me një fustan të ngushtë dhe me një dekolte të hapur. Pozat seksi të modeles trazuan rrjetin me komente të shumta.

 

 

4 Komente

 1. l
  lani

  o ZOT si eshte kjo ta lepish kan e kan

  1. A
   Anton Neta

   Antoneeetaaaaa aman mos dil më se na e shpife!

   1. D
    Drina

    Ca i ka ngelur pa pozuar ta pozoj

    1. T
     Trojan

     Po kur u be modele kjo putana o tema,po kjo nga fabrika ne rruge dhe pastaj ne perputhen ,bravo qe promovoni kurvat per dubai ,keni ndonje nr kontakti

     Lini një Përgjigje