FOTO: I ati milioner, e bija punon në sallon bukurie

25 Shtator 2023, 13:10Lifestyle TEMA

FOTO: I ati milioner, e bija punon në sallon bukurie

Vajza e reperit amerikan, Eminem, Alaina Scott, është zbuluar se punon me turne në një sallon si estetike.

Edhe pse babai i saj i famshëm vlerësohet të ketë një pasuri prej 260 milionë dollarësh, mesa duket e bija ka preferuar të mos ketë një jetë luksi.

Fotografitë e bëra nga paparacët tregojnë 30-vjeçaren në një sallon flokësh pranë shtëpisë së saj në Rochester Hills, Michigan.

Një burim i afërt me të tha se Alaina e sapomartuar, e cila u adoptua nga Eminem dhe ish-gruaja e tij Kim, ka një "raport të shkëlqyer" me klientët dhe ka fotografinë dhe emrin e saj të listuar në faqen e internetit të sallonit.

 

3 Komente

 1. P
  Patriot

  Ku eshte lajmi ketu per tu habiture?? Vetem ne shqiperi ju eshte mentaliteti, qe po pati baba pare, femijet nuk duhet te punojne, vetem te blejne diploma dhe te bejne sikur punojne ne shtete. Dhe ju kazan I fryni sa me shume kesaje teorie qe edhe ai qe ka ndermend te punoje duhet te ndjehet I turperuar. Perfundimi te merren te gjithe me droge ose te punojne ne shtete, ose te dyjs bashke. Rasti konkrete ish deputete Peqinit Qifja ku dendritic dhe djali jane deputete sepse baba eshte I forti Peqinit me droge e kallash. Shqiperi o vendi I thjere....

  1. E
   Eri

   Ne fakt kjo s'eshte vajza biologjike e Eminem. Eshte mbesa e ish-gruas, por qe eshte rritur ne familjen e Eminem dhe ai e njeh si vajzen e tij.

   1. T
    Tani

    Nuk i meshojne fames por punes ky eshte ndryshimi mentalitet krejte ndryshe nga ne ketu per fame te marrin te gjitha çfare ke

    Lini një Përgjigje