FOTO: Seksi dhe provokuese, gjimnastja më e bukur në botë fillon pushimet pranverore

17 Mars 2023, 14:24Lifestyle TEMA

FOTO: Seksi dhe provokuese, gjimnastja më e bukur në botë fillon

Olivia Dunne, e cilësuar si gjimnastja më seksi në botë, la fansat e saj të shtangur pasi pozoi me bikini rozë në Instagram.

20-vjeçarja përbri fotos shkruajti "Pushime të parakohshme pranverore", e cila deri më tani ka arritur mbi 500,000 pëlqime në llogarinë e saj, në total ajo llogarit 3.7 milionë ndjekës.

Gjimnastja nga Luiziana është bërë yll vitet e fundit për shkak të aktivitetit të saj në Instagram dhe TikTok, i cili e ka bërë milionere që prej moshës 18-vjeçare.

Vitin e kaluar u zbulua se Dunne kishte fituar 1 milion dollarë për shkak të një marrëveshjeve sponsorizimi duke e bërë atë një emër të njohur në botën virtuale.

5 Komente

 1. @
  @Dajti.Malit

  E mo qeros e paske cuar vajzen me pushime.

  1. B
   Bukuria Talent sot shitet Shtrenjt ne Rrjetet So

   Bjonde , e bukur , seksi , ____me nji tanz erotik qe cel Tredafilat ne Kopesht, e lajmeron : Pranvera po Triket (!) s'mundet te kaloj pa prekur ne ate dobesi ndjenje ,per te cilen jetojme ,e vetmja qe i jep kuptim jetes tone . Ti Amo ...

   1. E
    EDI

    EDHE NE KEMI ENCEN EDHE KEJVINEN EDHE BENIADEN SE HARROVA

    1. M
     Miri

     Mir qe nuk ishte ne rusi se me siguri do kishte bo kalama me putinin????????????????????????

     1. D
      Dashnori Olimbise

      Hahaha

     Lini një Përgjigje