FOTO: Ish-e dashura e Stresit, i ‘çmend’ të gjithë me foto provokuese

29 Shtator 2023, 16:10Lifestyle TEMA

FOTO: Ish-e dashura e Stresit, i ‘çmend’ të gjithë

Keisi, ish-e dashura e Stresit duket se po kalon disa ditë relaksi në Meksikë.

Ajo nuk ka ngurruar të postojë edhe foto tepër provokuese në “Instagram”, të cilat janë pëlqyer dhe komentuar shumë.

Në sy bien format e saj seksi, për të cilat Keisi është komplimentuar më së shumti më pëlqime dhe komente.

5 Komente

 1. X
  Xhindi

  Gjynah gjith ky pill qe shkoi me nje kar si Stresi.

  1. R
   Raimond vlonjati bytheqiri

   Me foto silikoni do te thuash

   1. T
    Turp e turperuan Saliun !

    E turperoi Stresin Kongetarin e femijve se Ai eshte dhe Malesore ! Bo Bo cfare behet ! peshk ngjale per te hujat !

    1. T
     Turp e turperuan Saliun !

     E turperoi Stresin Kongetarin e femijve se Ai eshte dhe Malesore ! Bo Bo cfare behet ! peshk ngjale per te hujat !

     1. g
      gran polla

      Hola beb, cuándo vamos a pasar una noche juntos? Boom boom muy caliente.

      Lini një Përgjigje