FOTO: Jori Delli “ngre” temperaturat me pozat nga shtrati

13 Nëntor 2023, 15:48Lifestyle TEMA

FOTO: Jori Delli “ngre” temperaturat me pozat nga shtrati

Modelja bukuroshe, Jori Delli, përfliet shpesh në faqet rozë që nga pjesëmarrja në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Bukuroshja rrëmbeu zemrat e fansave të shumtë gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë e famshme në Shqipëri.

Më shumë se gjysmë milion fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram dhe me kërshëri i presin postimet e reja.

Gjatë të dielës, ajo ka pozuar pranë një dhome hoteli pishine duke treguar format e mrekullueshme me të brendshme.

4 Komente

 1. T
  Trojan

  Jori eshte tamam shpirt,,lum ai qe e pallon

   1. f
    fshatari rrockegunge

    ju thafte kari ati qe e pallon para meje !

    Lini një Përgjigje