FOTO: Këngëtarja e njohur: Ndihem më e sigurtë kur kryej marrëdhënie s*ksuale

20 Shtator 2023, 17:34Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja e njohur: Ndihem më e sigurtë kur kryej

Këngëtarja e njohur Demi Lovato së fundmi ka qenë e ftuar në podcastin “LadyGang”, ku ka folur më shumë rreth jetës së saj personale.

Gjatë intervistës ajo tregoi se ndihet më e sigurtë kur kryen marrëdhënie seksuale.


“Unë mendoj se duhet të jesh aq i vëmendshëm sa mos të mendosh se çfarë është në të vërtetë realiteti. Çfarë e turbullon gjykimin tuaj gjatë ditës ose të paktën kështu është për mua. Nuk është kështu për të gjithë?”- tha këngëtarja.

31-vjeçarja prej një viti është në një lidhje me muzikantin e njohur Jordan Lutes.

Mesa duket këngëtarja është e dashuruar ‘kokë e këmbë’ me partnerin, teksa edhe disa muaj më parë përmes një postimi në Instagram për ditëlindjen e tij, ajo tha: “nuk mund të ishte më e dashuruar se kaq. Kam pritur gjithë jetën time për të gjetur dhe mezi pres të festojmë edhe shumë ditëlindje të tjera së bashku”.

Lini një Përgjigje