FOTO: Këngëtarja e njohur shqiptare çmend ndjekësit me format 'bombastike'

7 Shkurt 2024, 16:33Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja e njohur shqiptare çmend ndjekësit me

Këngëtarja e njohur Tyna ka nxitur shumë komente dhe vëmendje në rrjetet sociale pasi ka postuar disa foto të ndryshme nga pushimet e saj aktuale.

Në njërën foto, ajo shfaqet në pistë skie, duke përcjellë një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Ndërsa në fotot e të tjera, Tyna ka postuar pamje nga pishina e brendshme e një hoteli, ku shfaqet e veshur me  bikini, duke treguar fizikun e tonifikuar.

Postimet e saj janë bërë shpejt subjekt diskutimesh dhe komentesh nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke sjellë spekulime për jetën e saj private dhe stilin e saj të jetës.

6 Komente

 1. P
  Prej Shkupi

  Nuk eshte Shqiptare por Kosovare ,na merzitet me keto kjo dhe ata ato te tjerat qe jane nga Kosova mos thoni me Shqiptare ,ata ato kane shetin e tyre Kosove

  1. A
   Artan

   O trap, shteti eshte tjeter e kombi eshte tjeter. Ti prej Shkupi cfare je,maqedonas?

   1. l
    lani

    cfar thu o cop e mutit...Akemi nje gjake jemi nje rrac o idiot

   2. l
    lani

    kengetare? pornaxhije jo kengetare

    1. E
     ENTSOE

     Ndoshta balerine vetem!!!!

     1. D
      Doktori

      Po behet nami ke Psiqiatria, ska me vende bosh

      Lini një Përgjigje