FOTO: Këngëtarja shqiptare thekson të pasmet nga Franca

23 Maj 2023, 19:04Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja shqiptare thekson të pasmet nga Franca

Reperja e famshme kosovare Tayna, ka disa ditë që gjendet në Francë.

Ajo nuk ka hezituar edhe kësaj radhe t’i shfaq format e përkryera trupore, duke vënë në fokus të pasmet gjigante.

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi, arriti t’i mahnis mijëra fansa.

Kujtojmë që ajo po e shijon suksesin e këngës “Mashallah x Gëzuar” të cilën e solli në duet me reperin Buta dhe është mirëpritur nga fansat e dyshes.

3 Komente

 1. I
  Ilir

  I theksokerka nga Franca...!!

  1. V
   Vlora.Vlora

   "Kengetarja shqiptare thekson te pasmet nga franca" Y te shkerdhefsha rrobt mu ne gazetar qe je

   1. D
    Durrsaku

    Supergop.

    Lini një Përgjigje