FOTO: Kim Kardashian bën histori, shfaqet në kopertinën e revistës për meshkuj

15 Nëntor 2023, 11:08Lifestyle TEMA

FOTO: Kim Kardashian bën histori, shfaqet në kopertinën e

Kim Kardashian ka pozuar në kopertinën për meshkuj në revistën “GQ 2023” me një këmishë dhe kravatë, ndërsa bisedoi për përpjekjen e saj në veshje për meshkuj me “Skims” dhe se si është frymëzuar nga babai i saj i ndjerë, Robert Kardashian si në biznes ashtu edhe në modë.

Ajo “huazoi” nga meshkujt për pamjen e saj të kopertinës, duke veshur një këmishë “Brioni” me vija dhe xhaketë nga “The Row” së bashku me një kravatë “Paul Stuart” të viteve ’90 me një model gjeometrik.

Lini një Përgjigje