FOTO: Koha për plazh! Aktorja ndan selfiet provokuese nga vendi i largët tropikal

29 Mars 2023, 13:16Lifestyle TEMA

FOTO: Koha për plazh! Aktorja ndan selfiet provokuese nga vendi i

Karrueche Tran shfaqi fizikun ndërsa kishte veshur rroba banje dypjesëshe në fotot e reja të shpërndara në Instagram nga arratisja në vendin tropikal (Bahamas).

Fituesja e Emmy-t  shfaqi format mahnitëse teksa veshi bikinit elegante ngjyrë gri.

Flokët e shkurtra i kishte kapur me dy kapëse shumëngjyrëshe pastel në nuancë të verdhë dhe jeshile.

Ylli vendosi dorën në bel ndërsa vështronte kamerën e telefonit në reflektimin e një pasqyre në atë që dukej të ishte një banjë luksoze.

 

1 Komente

  1. A
    Amon ! mos ma kujto Plazhin se ..............

    Karrueche Tra. por qeka hm, Marrshallah , Me Esmeret e Bukura si kjo , me puqen ca pasione si psh Deti muzika tanz seksi .Cere thu tina mer, kjo qeka me e bukur se Rihana . Shpejt na trego Plazhin . Ku po e bon ? .Ksaj trupi bronzatissima s'i rezistoj dot

    Lini një Përgjigje