FOTO: Kylie Jenner nuk përmbahet në Instagram, provokon me pozat në bikini

23 Shkurt 2024, 14:32Lifestyle TEMA

FOTO: Kylie Jenner nuk përmbahet në Instagram, provokon me pozat

Kylie Jenner ka publikuar disa foto të saj me bikini në Instagram. Ajo është shtrirë buzë pishinës dhe ka pozuuar në mënyrë provokuese. Fotot kanë marrë shumë vëmendje dhe janë pëlqyer nga shumë njerëz në rrjetet sociale.

Nëna e dy fëmijëve shijoi rrezet e diellit, teksa tregoi angazhimet e shumta të kryera gjatë kësaj jave. Kylie është e njohur për ekspozimin e formave trupore dhe këto foto nuk mund të ishin ndryshe.

Lini një Përgjigje