FOTO: Luana Vjollca falenderon mediat greke me poza provokuese nga Mykonons

14 Shtator 2023, 11:06Lifestyle TEMA

FOTO: Luana Vjollca falenderon mediat greke me poza provokuese nga Mykonons

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana vjollca krahas angazhimeve me projekte të reja, verën e ka shfrytëzuar edhe për të shijuar disa ditë pushimesh.

Bukuroshja bionde zgjodhi Mykonos në Greqi si një nga destinacionet dhe nga atje ka vazhduar të sjell imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Luana ka pozuar me një veshje ngjyrë rozë, bluzë me dekolte të hapur dhe pantallona të gjerë.

Pamje e saj joshëse u kompletua edhe nga aksesorët e arit dhe makijazhi i lehtë, ndërsa flokët i la të valëzuara.

Ajo dukej e mahnitshme, teksa natyrisht vëmendje morën linjat e saj të formësuara të trupit.

Pushimet e saj në Greqi me sa duket bën bujë edhe në mediat atje, pasi në mbishkrim Luana nuk ka hezituar t’i falënderoj.

13 Komente

 1. k
  km

  Kishte zene myk dhe shkoi per kurim ne Mykonos.Kane frike njerezit te shkojne me te nga infeksionet.Ndaj ,ne Mykonos shkon per tu pastruar.

  1. S
   Sh

   Ç'far njerëz të ulët jeni mor aman!! Pse ore njerëz të liq që breheni nga xhelozia e fyeni dhe ofendoni një njeri që ka krijuar jetën e saj të suksesshme me zotësinë dhe punën e saj,pa u matë juve asgjë?! A e kuptoni sa të ulët e zemër katran jeni?

  2. ?
   ????

   Mos harro te falenderosh sponsorin dhe kirurgun!

   1. O
    OkTaP0D1

    Kapelen duhet ta kishe heq me thon drejten! Pejshke je ska llafe..

    1. O
     Ok

     Dava Kurvash.2 Kuintal Pidh.

     1. J
      Juli

      Ajo mami e motra jote që sjanë kurva,kanë dy kile PICKË !!!!!

     2. ?
      ???????????

      Kjo ka kamerdaren me vete.

      1. S
       Sorry

       Ja, ky eshte lajm..."monevojtorja e njohur"...shkon ne mykonos....rrofsh o Mero per ketè haber...

       1. V
        VLONJATI

        PLASTIK E GJALLE DHE GJYAHEN TIME TA NGRESH NGA VARI BEHET ME E BUKUR

        1. V
         VLONJATI

         PLASTIK E GJALLE DHE GJYAHEN TIME TA NGRESH NGA VARI BEHET ME E BUKUR

         1. s
          skelari 24 karat

          Lere gjyshen atje ku eshte , fle dhe nuk bezdis asnje o njeri i zotit ...eshte gjynof nga perendia ....

         2. C
          Cfare emri ti veme.

          Per ata qe thone se kjo vajza e ka arritur suksesin me pune...Po ...me pune e ka aritur...sepse eshte koha qe sa me shume te punosh pa breke ...aq me shume vleresohesh...Por kjo eshte Shqiperia... dmth sot u vleresokan prostitutat ... cdo dite jepen lajme VIP duke konkuruar cila eshte prostituta me madhe...cila ka silokonet me te medhenj, sepse per gjoksin klasik nuk behet fjale, por per lapra te mbushura me topa silikoni...garojne VIP et cila e ka bythen me te madhe...KJO ESHTE SHQIPERIA ...E ARDHMJA E FEMIJEVE TUAJ...E GEZOFSHI !

          1. V
           Vlora.Vlora

           Luana vjollca ? ha ha i kane bere jehone dhe mediat greke ,kush do ti beje jehone kesaj zores mbushur me silikon

           Lini një Përgjigje