FOTO: Me të kuqe dhe ekstravagante, Georgina Rodriguez nuk pyet për ligjet

14 Mars 2023, 10:00Lifestyle TEMA
FOTO: Me të kuqe dhe ekstravagante, Georgina Rodriguez nuk pyet për


Georgina Rodriguez elektrizoi fansat në rrjetet sociale me fotot e fundit selfie që publikoi në llogarinë e saj ku shfaqej joshëse e veshur me një fustan të kuq që tregonte hiret e saj.


E dashura e Cristiano Ronaldos ishte stolisur me bizhuteri të shtrenjta teksa udhëtonte në makinë përpara se të shkonte në studion e filmit për serinë e dytë të I Am Georgina


Çifti u transferua në Arabinë Saudite në janar pasi Ronaldo nënshkroi një marrëveshje prej 175 milionë paundësh me skuadrën e Pro League, El-Nassr.

 

 

Lini një Përgjigje