FOTO: Mia Kahlifa mburret për "asetet" e saj, por jo vetëm...

8 Shkurt 2024, 16:35Lifestyle TEMA

FOTO: Mia Kahlifa mburret për "asetet" e saj, por jo

Ylli i filmave për të rritur, Mia Khalifa , shkoi në aplikacionin X (ish-Twitter) për të ndarë foton e saj të guximshme. Mia kishte veshur bikini të vogla të punuara me grep, të dizajnuara për t'u dukur si personazhi i dashur i SpongeBob.

“E vetmja gjë më e madhe se cic*t e mia është arkivi im me veshje vintage”, ka shkruar ajo përbri fotos. Në një postim tjetër, Mia zbuloi se bluza e saj e verdhë ishte nga koleksioni Pranverë/Verë Fendi i vitit 2000.

4 Komente

 1. F
  Fundi i botës

  Dmth quhen Yje filmash për të rritur këto si Mia! Nuk mund t'i quanin thjesht kurva publike me pagesë? Se mund të aktrosh me mimikë dhe xhestikulacion nëse je aktore, por duke u filmuar duke u palluar me lloj soj robsh! E paparë! Pallimi live u quajtkërka aktrim dhe kurva yll! Ka lezet terminologjia!!! Yll filmash për të rritur! Se vetëm ato që pallohen fshehurazi nëpër hotele quhen kurva me pagesë.

  1. K
   Kot

   Më pëlqen Mia! Eshtë muslimane e devotshme. E përgatitur për çështjet e Gjirit dhe Palestinës . Dijet e marra i vë në dispozicion te popullit.(kush të ketë nevojë).

   1. J
    Julian Laci

    Mia Khalifa nuk eshte Muslimane, vrime kane te gjitha fete

    1. Y
     Ylli

     Ajo vete thote qe eshte myslimane,

    Lini një Përgjigje