FOTO: Modelja fotografon veten dhe 'bombardon' Instagramin me pozat 'hot'

30 Maj 2023, 11:33Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja fotografon veten dhe 'bombardon' Instagramin me pozat

31 vjeçarja Emily Ratajkowski, 'ndezi' mediat sociale me fotot e saj të nxehta.

Modelja dukej e pabesueshme teksa pozoi me bikini të zeza gjatë fundjavës, teksa hyri në Instagram për të promovuar bikinit nga koleksioni i saj më i fundit.

Gjatë sesionit të mrekullueshëm fotografik, Emily madje mori kamerën e saj personale për të bërë disa foto nga afër të trupit duke treguar kështu më shumë detaje.

 

1 Komente

  1. o
    oqien xorosho

    m'pecen stili bikinit te modeles

    Lini një Përgjigje