FOTO: Modelja mbajti premtimin dhe u zhvesh për festën e titullit të Napolit, por tifozët e "përdhunuan"

19 Maj 2023, 16:45Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja mbajti premtimin dhe u zhvesh për festën e titullit

Modelja italiane me origjinë napoletane, Emy Buono e mbajti fjalën por me një kosto të lartë për të.

Ajo kishte premtuar një dalje "topless" nëse skuadra shpallej kampione dhe e bëri një gjë te tillë por duke marrë me vete edhe pasojat.

Ajo ka folur së fundmi në lidhje me festimet dhe tha se ndihet e përdhunuar. Emy Buono ka deklaruar se persona të panjohur e kanë puthur dhe e kanë prekur nga të pasmet pa lejen e saj.

"Kam qenë shumë e trishtuar këto ditë për shkak të kritikave që kam marrë. U ndjeva e përdhunuar. është e vërtetë që u zhvesha por nuk ua hodha trupin tim personave të panjohur. M'u duk e tepruar që njerëzit të më puthnin dhe preknin prapanicën"- është shprehur ajo.

 

1 Komente

  1. s
    sa te dashur jan Tifozat e Napolit por e tepruan

    mir qi i kan fut duar e gishtrinnje por dhe ja kan puth ,pa ja kerkuar ajo fare !

    Lini një Përgjigje