FOTO: Modelja shqiptare "pushton" Sanremon

12 Shkurt 2024, 14:05Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja shqiptare "pushton" Sanremon

Në skenën e madhe të festivalit të njohur të muzikës italiane, Sanremos, një prezencë e papritur ka qenë edhe ajo e Jori Dellit. Modelja mori pjesë në mbështetje të të dashuri të saj këngëtarit Federico Palana i cili ishte konkurrent në festival me këngën “Il cielo non ci vuole“.

Modelja shqiptare ka mahnitur të pranishmit me  veshjen dhe format e saj të jashtëzakonshme. Ajo ka zgjedhur dy veshje për dy mbrëmje një në ngjyrë të zezë dhe një në të kuqe nga stilistja e njohur kosovare "LIASTUBLLA".

Ajo çfarë ra në sy nuk ishte vetëm dashuria e tyre, por edhe stili i tyre unik dhe tërheqës që kanë shkëlqyer në një ambient kaq të rëndësishëm.

4 Komente

 1. C
  Columbo

  Do kishte fituar 100 000 euro në big brother vip, pasi banorët e vilës ju mungon si inteligjenca po dhe frymëzimi për dashuri.

  1. T
   Trojan

   Jori eshte si shpirt jo si keto karaputanat qe promovon tema

   1. k
    karderri

    Jori buçja

    1. R
     ROCCO

     Real fucking on stage, kjo eshte super CASA ROSSO AMATERDAM

     Lini një Përgjigje