FOTO: Modelja shqiptare tundon ndjekësit me format seksi

21 Shtator 2023, 16:54Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja shqiptare tundon ndjekësit me format seksi

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj në spektaklin “Big Brother Albania 5”.

Fjala është për modelen e njohur Françeska Jaçe, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron mbi 400 mijë ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, Jaçe publikoi dy fotografi përmes të cilave ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

E veshur në një fustan të zi, Françeska ka arritur të marrë gjithë vëmendjen me pamjen atraktive.

Ndërkohë që, imazhet u komplimentuan në masë të madhe edhe nga fansat e modeles.

3 Komente

 1. y
  yyyyyyyyy cfar hunde !

  me hunden origjinale me dukej me seksi

  1. K
   Klevio aeroplani

   U kthye nga Dubai dhe kjo?

   1. k
    karderri

    Gold digger. !

    Lini një Përgjigje