FOTO: Moderatorja e ngacmon live, i kthehet këngëtari shqiptar: Jam i martuar

27 Nëntor 2023, 10:49Lifestyle TEMA

FOTO: Moderatorja e ngacmon live, i kthehet këngëtari shqiptar: Jam i
I ftuari i kësaj jave i Ronaldo Sharkës dhe Erjola Doçit ka qenë këngëtari, Ermal Fejzullahu. Të gjithë e njohim tipin e Ermalit të cilit i pëlqen të bëjë shaka, gjithashtu di dhe si t’i përballojë ato.

Moderatorja e emisionit në fillim të intervistës e ka “ngacmuar” këngëtarin, duke i bërë një pyetje paska provokuese.

Përgjigjja që Ermali dha ishte tipikja e një burri që në krahët e tij ka një femër: Me fal, jam i martuar.

E gjithë kjo ishte në kuadër të një shakaje dhe intervista mes tyre filloi me të qeshura.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Fillimisht dua të të them a ishte ky zgjimi më i bukur që ke patur ndonjëherë?

Ermali: Jam i martuar, më fal! Gruaja ime është nga Drenica. Në Drenicë në vend të lodrave kanë luajtur me kallashnikov.

Ermal: Bëj shaka, po dukeni shumë mirë.

9 Komente

 1. l
  lexuesi

  Ha ha ha ha Moderatorja thuhet!Kush eshte moderatorrja Ronalda apo Erioli????Do te isha kurioz ta dinja?Humor bordellosh qe fatkeqesisht dhe ironikisht quhen tv.kombetare.

  1. H
   Hahahahaha....

   Por cfare ti ngacmosh ketij turku shqipfoles.....hajde mendje hajde.....

   1. p
    po ju flet radio Janulla

    turku i pidhit te manas sou

   2. k
    karderri

    buceve ju eshte mbushur mendja se po te fryne gopin me silikon mund te qihen me kedo qe i hedhin syte

    1. F
     Fajtori.com

     Mirë o Xhaxh mirë! Kush qiu e u ndje i ngopur ndonjëherë! Mirë burrat qe sngopen, Po këto kurvat a do ngopen ndonjëhe?

    2. a
     aleks

     kjo moderatorja eshte vari leshte ,shikoni fytyren, e ka si koke breshke

     1. X
      XXXL

      O shoku futi nga nje te qime te dyve se edhe Ronaldi gay eshte, e mos u merr me llafe, por shiko punen.

      1. N
       Na mbyti injoranca

       Të gjithë të ashtuquajturit vip shqiptar sidomos femrat duken sikur kanë dalë nga laboratori. Nuk e di a kanë ndonjë pjesë të trupit origjinal sepse është në modë edhe rregullimi i pjeshkës.Zoti t'ju ruajn ato pak mend që ju kanë mbetur.

       1. A
        Aqif Gjeraqina

        Kush eshte gruaja dhe cila moderatorja. Nivel i ulet. U be kjo pune byth edhe..... Ore do vini mend apo do shkoni poshte e me poshte....

        Lini një Përgjigje