FOTO: Nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo “ndez rrjetin” me format perfekte

29 Shtator 2023, 16:51Lifestyle TEMA

FOTO: Nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo “ndez

Ledina Çelo vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar. Këngëtarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen e publikut.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi.  Ajo ka postuar një selfie e veshur me trupore bikini në Instagram, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Ndonëse Çelo është nënë e dy fëmijëve, trupi i saj shihet gjithmonë në formë dhe është për t’u patur “zili”.

3 Komente

 1. K
  Ka per te tere

  O Gazeta e Mero Tulles, po me kurva merreni, cfare i duhet miletit se si eshte Ledina, mendova se mos ka mbrojtur ndonje teme per Profesoreshe ne shkencen e te shkerdhyerit dhe ka ka marre titull qe i eshte vonuar me pa te drejte.

  1. c
   cok güsel hanem

   ledina gjithmone e till ka qen . Ekegante ,ne form ,seksi ,artiste .

   1. D
    Doktori

    Jo ledina kur ishte e vogel ishte thjesht nje morrashe qe i dilnin morrat ne balle, gjithashtu dhe qyrrashe!

    Lini një Përgjigje